Şimdi Ara

ACİL BAKIN lutfenLGİSAYARDAN SES GELİOO!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar okuldan daha yenı geldım bılgısayarı actım cok kotu bır ses gelıyor fandan olabılcecegını dusunuyorum dun gece acık kalmıs sabah 4 ekadar sızce ondan olabılırmı yardım edın pls bu ses cok ıgrenccevap verin lutfen

• nereden oldugunu bulman lazım mesela cpu fanını tut ses kesilmiyorsa sırası ile hepsini tutmaya çalış
  • pc açık kalması ile bişi olmaz merak etme 7/24 açık tutuyoruz. temizlik yapman gerekebilir. ama okadar ses geliyosa temizlikte fayda etmeyebilir bence. fan degistirmen gerekebilir.
  • arkdaslar actktan 30dk kadar sonra gectı ama fandan dı buldum yanıı ben bısey yapmadımm kendı kendıne gectıı yınede tsk ederım hepınızee
  • arkadaslar bu ses bugun yıne basladı acab asoguktan olabaılırmı ılk acılıstaa fan kısımları bıraz sokuk oluooo
  • valla bizim arkadaşın psunun ızgarasından ses gelio.2 tokatlıyoruz ses kesilio
  • ben de vuruom vuruom gecmıo bıraz ısındıktan sonra ses kesılıo ama ses cıkarırken fana bastırınca surtunme sesı gelıo ama ses kesıldıukten sonra bastırınca dokunmuo bıle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.