Şimdi Ara

acil mitsubishi heavy yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar 30 metrekare alana mitsubishi heavy nin 18 btu luk srk50zhx-s modeli kılimayı almaya karar verdik bu kılima hakkında bilgisi olan arkadaslar yardımcı olurlarsa sevinirim fiyatı 3100 tl 12 taksit pazartesi taktırcam yorumlar olumlu olursa şimdiden yardımcı olan arkadalara tesekürler

• GÜZEL BİR KLİMA ALMIŞSINIZ HAYIRLI OLSUN TECRÜBELERİNİZİ BEKLİYORUZ....................................
  • quote:

Orijinalden alıntı: isko35

arkadaslar 30 metrekare alana mitsubishi heavy nin 18 btu luk srk50zhx-s modeli kılimayı almaya karar verdik bu kılima hakkında bilgisi olan arkadaslar yardımcı olurlarsa sevinirim fiyatı 3100 tl 12 taksit pazartesi taktırcam yorumlar olumlu olursa şimdiden yardımcı olan arkadalara tesekürler

Mitsubishi heavy nin en kaliteli kliması denebilir dış görünüş olarakda çok güzel bi cihaz aklınıza bişey takılmasın mükemmel bi cihazdır hem elektrik sarfiyatı hemde kapasitesiyle rakamda güzel.
  • arkadaslar 30 metrekareyi isitirmi bu cihaz 30000 btu ya cıktıgı yazıyor yeterli gelirmi ısı cam yok kuzeye bakıyor ev izmir bornovada
  • hayırlı olsun güzel bir cihaz almışsınız
  • dizayn serisi benim takılacak yere çok büyük olacaktı yoksa bende bu cihazı alacaktım,güzel seçim
  • quote:

Orijinalden alıntı: isko35

arkadaslar 30 metrekareyi isitirmi bu cihaz 30000 btu ya cıktıgı yazıyor yeterli gelirmi ısı cam yok kuzeye bakıyor ev izmir bornovada

30 değil 40 45 metrekarede bile sorunsuz ısıtır.
  • hayırlısı olsun , iyi günlerde kullanın ilk izlenimlerinizi bekliyoruz...
  • bu klima 30 m2 her şartlarda ısıtır hayırlı olsun...
  • arkadaslar dün itibariyle kılimam takıldı ilk izlenimlerim sessizlik konusunda tahminlerimden daha iyi cıktı kılimayı calıştırdığımda ilk 15 dk. hi pover olarak calısıyor daha sonra kendiliğinden yavaslıyor economi tuşuna basıldığında cok sessiz oluyor dış ünitenin calıştığını anlamak icin elinizi önüne tutmak gerekiyor ısıtma şimdilik güzel fakat havalar izmirde daha soğumadı havalar soğuduğundada böyle ısıtırsa cok iyi üflemesi cok iyi salonun öbür ucuna kadar ulaşıyor buna rağmen sessiz ilk izlenimlerim bunlar kullandıkca bilgileri aktarırım sorcaklarınız olursa severek cevaplarım servise gelince sabah gelcez dediler takmaya ancak 2 de gelebildile günümüzde öldü bu arada calışmaları kayat güzel ve temiz vaumlama falan hepsi ben söylemeden yapıldı sorduğum her soruya tatminkar cevaplar aldım.

• şu vakum olayını forumda bir ben yaptırmadım galiba o kadarda okudum burda ama söylemeyi unuttum yaw tabi onlarda bağlayıp kaçtılar hemen
  • isko35,

Umuyorum ki güle güle kullanırsın.

Bende şu mobilya hatun para şeytan üçgeninden kurtulduğum taktirde alacağım MHI'lerimi ...
  • hayırlı olsun. 30 m2 yi gözünde büyütme :) rahat ısınırsın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.