Şimdi Ara

Acil!! paylasıma engellenen dosyalar açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Acil! ofisteki bilgisayardaki 2. partişindaki çok önemli dosyaları güvenlik için paylaşıma kapadım. bugün windows xp çöktü ve bilgisayarı formatlamak zorunda kaldım. sonuç paylaşıma kapalı dosyalara erişemiyorum ve network üzerinden sadece görünür ettiğim resim ve dier doc. lar sadece oldukları yerde gorunurler açılmazlar.... lütfen yardım edin bu benim için hayat meselesi..

• Geçmiş olsun arkadaş sistemi admin olarak güvenli kipte acıp denedinmi
  • birde sisteme ip üzerinden girip denemeye çalış. nasıl yapacaksın.
    başlatı tıkla çalıştırı tıkla.
    komut satırına bağlanmaya çalıştığın sistemi ipsini yaz
    örnek : (\\10.0.0.255)
    daha sonra paylaşılan dosyalara tekrar bak.
    birde sorunu tekrar açık bir dille ifade edersen daha fazla yardımcı olmaya çalışırım.
  • arkadaşlar, win xp pro yuklü bilgisayarımda 2 kullanıcı hesabı vardı. benim hesaptaki dosyaları diğerkullanıcılar erişmesin diye erişilmez yaptım yani benim kullanıcı hesabını şifre ile açmadan o dosyalara erişilemezdi. sonra windows çöktü bilgisayarı açamadım ve 1. harddiskime format attım. sonuç tüm dökümanlar olduğu yerde ama dosya açılmaz, erişim engellendi der.
    lütfen yardım edin bu benim için hayati. ofisin tüm önemli belgeleri orda.
  • bide knoppix 3.7 denemeye çalışıyorum sizce bi işe yararmı
  • knoppix
    linux la alakalı bir program sanırım ama yine de dene
  • knoppix ntfs okuyabiliyor bazen işe yarıyor
    ama kulanıcılar listesine senin eski adınıda ekle admin olarak ayarla belki girmene izin verir
  • quote:

Orjinalden alıntı: XgandalfX

knoppix ntfs okuyabiliyor bazen işe yarıyor
    ama kulanıcılar listesine senin eski adınıda ekle admin olarak ayarla belki girmene izin verir

bunu denedim linux dosyaları hiç problemsiz okur ama kopyalama için olmuyor documanlar oldukları yerde çünkü ntfs e yazı yazamıyor.....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.