Şimdi Ara

!!ACİL!! Sony Ericsson Xperia Neo mu Samsung i9001 Galaxy S Plus mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Muhtemelen daha önce defalarca sorulmuştur farkındayım ancak çok kısa bir zaman içinde karar vermem gerekiyor... Düğünüme az kaldı
    Nişanlımın ailesi Polonyadan bana düğün hediyesi olarak telefon getirmeye karar vermişlerdi ancak hangi telefon olsun diye bana sordular.. Bende çok fazla abartmadan bir fiyat belirledim (polonya parasıyla max 1200 zloty - bizim parayla yaklaşık 685 lira) ve bu iki telefon arasında kaldım.. İki telefonunda fiyatları hemen hemen birbirine yakın)

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3734&idPhone2=3908

Siz olsaydınız hangi telefonu alırdınız ve nedenleri nelerdir?
    sevgiler
    EMRAH

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrah_Tr -- 30 Eylül 2011; 1:03:22 >

• çok zor karar valla,gönlüm neodan yana daha güzel duruyor bana göre artı kamerası daha iyi.Plusta 5 mp flashsız kamera var bunu da dikkate al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marlendo

çok zor karar valla,gönlüm neodan yana daha güzel duruyor bana göre artı kamerası daha iyi.Plusta 5 mp flashsız kamera var bunu da dikkate al.

evet hocam, kamera kısmında kesinlikle neo daha üstün.. exmor-r ve flash desteği, videoda led ışık, ustelik 8 mp ancak samsung da birçok yerde geçiyor neoyu..
    çok kararsız kaldım
  • Sony malzeme kalitesi daha iyi,kamerası daha iyi,ama Plus;işlemci,hafıza ve batarya da fln fena solluyor.Ekranda da Plus üstün.Genel olarak bakarsak Plus daha iyi ama neo daha karizmatik ve daha çok tutulan bir model trde.Seçim senin,kolay gelsin.
  • Ekran olarak samsung.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.