Şimdi Ara

Acil Telefon piyasasından anlayan bakabilirmi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar max bütcem 1300 lira nakit olarak alıcam.2.el iphone 5 almayı düsünüyorum. Diğer telefonlar hosuma gitmiyor ama bir yanımda bir samsung veya sony al diyor bilmiyorum kararsızım.2.el iphone 5 degermi bu para tavsiye lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: themost94

Arkadaşlar max bütcem 1300 lira nakit olarak alıcam.2.el iphone 5 almayı düsünüyorum. Diğer telefonlar hosuma gitmiyor ama bir yanımda bir samsung veya sony al diyor bilmiyorum kararsızım.2.el iphone 5 degermi bu para tavsiye lazım

o paraya sıfır LG G2 alınabilir. hemde çok güzel olur.
  • 1300 e xperia z alınır , lg g2 alınır yani 0 amiral gemileri varken 2. el iphone 5 ???

bir telefonda ne arıyorsun önem verdiğin şeyleri söyle ona göre telefon önerelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: g.enver

1300 e xperia z alınır , lg g2 alınır yani 0 amiral gemileri varken 2. el iphone 5 ???

bir telefonda ne arıyorsun önem verdiğin şeyleri söyle ona göre telefon önerelim

dostum telefonda oyunla fazla işim olmaz sosyal ag olsun. bir kaçtane uygulama indiririm. kamare iyi olucak . Ve ilk aldıgımda telefon hızı neyse bir kaç sene sonrada hızı aynı olsun.sırf bu yüzden iphone alasım var birde marka telefon şekil farkettiyor bu etkenleride göz önünde bulundurmak lazım tabi
  • themost94 T kullanıcısına yanıt
    o zaman yeni telefonun hayırlı olsun bahsettiğin telefonu al
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.