Şimdi Ara

****ACİL UYDU VE TELEVİZYON YARDIMI****

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR EN İYİ UYDU VE TELEVİZYON MARKASINI SÖYLERMİSİNİZ.

• televizyon olarak sony al eğer uyduya bağlayacaksan 100Hz olmamak kaydı ile recevier olarak arçelik ve vestel arasında tercih yap servis ve garanti avantajları var mağazalarına giderek hem bütçene uygun hemde menüsünü rahat kullanabileceğin bi modele bakaraksın.
  • yuf artık yaw, adam en iyi receiverı sormuş, bunada vestel yazmaz diyodum ama yazdın. ne diim en azından televizyona vestel dememişsin
  • Diğeri de arçelik yani.
  • bu benim fikrim beyenirsin yada beğenmezsin
  • Güzel bu da benim fikrim. TV olarak sony, receiver olarak da Dreambox.
  • oda güzel
  • hey arkadaşlar hep bir ağazdan kelime cıkıyor..
  • Tabi öyle olacak. Herkes farklı düşünüyor.
  • +1
    fikirler vardır bide gerçekler. tv konusunda değişebilir ama receiverda pek tartışmaya gerek yok. dreambox eniyisidir ve kıyaslanacak ancak birkaç cihaz vardır. vestel ve arçelik değil tabi
    quote:

Orjinalden alıntı: ozanunal

Güzel bu da benim fikrim. TV olarak sony, receiver olarak da Dreambox.
  • quote:

Orjinalden alıntı: WPL

+1
    fikirler vardır bide gerçekler. tv konusunda değişebilir ama receiverda pek tartışmaya gerek yok. dreambox eniyisidir ve kıyaslanacak ancak birkaç cihaz vardır. vestel ve arçelik değil tabi
    quote:

Orjinalden alıntı: ozanunal

Güzel bu da benim fikrim. TV olarak sony, receiver olarak da Dreambox.

arçelik ve vesteli servis ağı geniş olduğu için tavsiye ettim yanlış anlaşılma olmasın
  • arçelik vestel veya diğer markalara lafım yok, iş görüyolar ve iyide cihazlar yanlızca en iyi cihaz olarak yazmanaydı lafım
  • Tabi türkiyede geniş bayağı ama nextte fena değil. Dreambox'ın eksisi o türkiye'de kolay kolay dreambox desteği alamazsın tamamen anlamak lazım işten.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.