Şimdi Ara

ACİL YARDIM LUTFEN....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • psp 3006 aldım ve oyun yuklettim(orjinal degil) fakat bu sabah psp oyunları gormuyor...sehir dısında oldugum icin yuklettigim yere gidip sorunu halledemiyorum...telefonda gorustum fotografların icindeki memory stick'e girip en alta hızlıca inmemi soyledi fakat bu işlemden sonra alet donuyor ve bataryayı tekrar cıkarıp takıyorum(zaten olmazssa bu işlemi surekli tekrarlamam gerekiyormus olurmus)...
    sabahtn beri kac kere denedigimi bilmiyorum bu tarz bir sorunla karsılasan varsa yardım edebilirse sevinirim...
    şimdiden tesekkurler arkadaslar...

• yazmayı unuttugum birsey pspnin korsan oyunları surekli gorebilmesi icin standby da kalması gerekiyordu ama ben farkına varmadan tusa uzun sureli basarak kapatmısım...
    yinede yukleyen kişi yukarıda yazdıgım işlemle sorunun hallolacagını soylemişti...
  • bişeyler söylicemforumdan uzaklaştırıcakalr o yüzden diyemiorm chickhen ile oynuyosun büyük ihtimal oyunları site adı veremicem o yüzden googlede 3000in için chicken yaz bir ssürü rehber cıkar
  • quote:

1-) Konsol bölümünde her türlü kopya oyun, koruma kırılması, modchip, firmware hack ve downgrade gibi illegal konular hakkında konu açmak, paylaşımda bulunmak, yardım istemek ve bu tür konularda PM yolu ile dahi olsa yardım edilmesi yasaktır. Bu kurala uymayan üyelerin yorumları veya konuları haber verilmeden silinecek ve üye hakkında gerekli cezai yaptırım başlatılacaktır.

• quote:

Orjinalden alıntı: sound_of_silence!

bişeyler söylicemforumdan uzaklaştırıcakalr o yüzden diyemiorm chickhen ile oynuyosun büyük ihtimal oyunları site adı veremicem o yüzden googlede 3000in için chicken yaz bir ssürü rehber cıkar

tesekkurler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: helion

quote:

1-) Konsol bölümünde her türlü kopya oyun, koruma kırılması, modchip, firmware hack ve downgrade gibi illegal konular hakkında konu açmak, paylaşımda bulunmak, yardım istemek ve bu tür konularda PM yolu ile dahi olsa yardım edilmesi yasaktır. Bu kurala uymayan üyelerin yorumları veya konuları haber verilmeden silinecek ve üye hakkında gerekli cezai yaptırım başlatılacaktır.

ok...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.