Şimdi Ara

acil yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 800 liraya kadar bütçem var iyi bi makine almak istiyorum hepsiburada ya canon ixus 300 hs siparişi verdim 10 gün oldu gelmedi yurtdışından getirtcem kompakt düşünüyorum ama çok büyük boyutlu olmayan yarı pro bişelerde olabilir çok fazla anlamıyorum ama biyerden başlamak lazım :D

• canon sx220 ye ne dersiniz???
  • Canon S90
    Canon S95
    Canon G11
    Canon G12
    Fujifilm S200 EXR
    Panasonic Lx3
    Panasonic LX5

Bunların dışındaki Ultra kompakt ve Like makinelerden bir performans beklemeyin.
  • teşekkürler önerilerin için onlarada bi bakayım ama aklım şimdilik sx 220 de onu araştırıyorum
  • 800 lira paran varsa sx220 alma, fuji s200exr veya spot g12 Al
  • 800 liraya nasıl bulacam peki??? amazonda baktımda 1000 lirayı geçio türkiyede de 1000 liraın altında bulamadım
  • Bende Ixus SD700 IS var ama artık görüntü kalitesi beni tatmin etmiyor. Geçenlerde tesadüfen gördüm bu yeni SX serisini hem otomatik hem tam manuel ayarları varmış, ayrıca 220 ve 230 modelinde HS özelliği diye bir şey eklemişler ki düşük ışık ortamlarında çok iyi sonuçlar veriyormuş. 220 ve 230 arasında sadece GPS farkı var (ki bence kamerada GPS çok elzem bir şey değil ayrıca GPS modülleri tam bir enerji canavarıdır, pili 2 dakkada yer bitirir), şimdi 220 lere bakıyorum hem yurtiçi hem yurtdışı, uygun fiyatlı denk gelirse almayı düşünüyorum. Ama muhtemelen yurtdışından veya GG den alırım sanırım, zira bu serinin en alt modeli 210 bile 900 TL civarında satılıyor yurtiçinde, 220 gelirse de 1,200 civarı falan olur sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dexia -- 23 Nisan 2011; 14:48:10 >
  • canon sx 230 isterseniz pm atabilirsiniz....
  • bencede gps gereksiz o yüzden yurtdışı fiyatlarını araştırdım biraz sx 220 nin yaklaşık olarak 600 e getirtcem heralde hepsiburadadan ixus 300 sipariş etmiştim 10 gün ses çıkmadı iptal ettm bende garantili alalım diye 2 katı para ödüyoruz zaten bide makine gelmiyo garantisi batsın :D kısmet olursa 10 güne avusturyadan gelcek bana bi tane
  • sizce nasıldır Canon Sx220?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.