Şimdi Ara

ACİLLL CEVAP!!!! ANFİYE KARAR VEREMEDİM YARDIMCI OLUN!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • meraba arkadaşlar. yaklaşık 2 aydır dusunuyorum bi sistem kurmak için. en sonunda bi sistemciye gittim. orda bna bi kaç bişey onerdiler. bnm en son değişikliklerimle son durum soyle oldu
    comp: infinity 6520
    comp: infinity 5010
    sub: kicker cvr12
    teyp: pıoneer deh-6000
    anfi: ??????

arkadaşlar anfiye kara veremedim boyle bi sistemın anfisi nasıl bişey olabilir? arkadaslar anfiyide onerirseniz gidip taktırıcam sistemi. fiyatlarda vereyim isterseniz uygun olup olmadıgını soylersiniz. bna uygun geldi.

2 takım comp. : 550ytl
    sub:450ytl
    anfi: digiline (adam kendisi tavsiye etti ama bnm içime sinmedi buna 350ytl yazdı.)
    xenon:250ytl
    my racing egzoz: 250 ytl
    teyp: teybi kendim alıcam. deh-6000 i 300ytlye alıcam.

arkadaslar lütfen yardımcı olursanız sevinirim. ne kadr çabuk anfiye karar verirsem sistemi o kadar erken kurucam. izmirde alarmon da yaptırıyorum yerde güzel diye biliyorum.

şimdiden teşekkür ederim

• digiline amfide iyidir ama komponenti iyi ses vermiyor.

component amfisi jbl gto 75.4

mid amfisi de edison ed 1000a olabilir. Amfilerin ikisi de jbl olursa görünüm olarak da çok iyi olur bu durumda gto 601.1 öneririm hem ileriye yönelik bir sistem olur bir süre sonra daha güçlü bas takabilirsiniz.
  • ben daha önce adını duymadıgım için şüpheli oldum. infinity comp larım güzel galiba. jbl anfiyi beğeniyorum bende ama biz takmıyoruz dedi adam jbli bende şaşırdım. edison anfiyi duydum guzel diye 1000a modeline 400veya 425ytl ded. 2000ytl yide geçmesini istemiyorum sistemin. jbl anfiyi dişardan gotursem oyle taksalar olurmu acaba? bide tek anfi istiyorum gto 755.6 iyimidir? işimi gorurmu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: bigboss-mert

ben daha önce adını duymadıgım için şüpheli oldum. infinity comp larım güzel galiba. jbl anfiyi beğeniyorum bende ama biz takmıyoruz dedi adam jbli bende şaşırdım. edison anfiyi duydum guzel diye 1000a modeline 400veya 425ytl ded. 2000ytl yide geçmesini istemiyorum sistemin. jbl anfiyi dişardan gotursem oyle taksalar olurmu acaba? bide tek anfi istiyorum gto 755.6 iyimidir? işimi gorurmu?

ed1000a nın sıfır ve garantilisini 250 ytl ye bile bulabilirsin o fiyat çok!!

eğer işi tek kanallı amfiyle bitirmek istersen 755.6 işini görür daha güçlü çok kanallı amfi düşünürsen xetec P5 Evo öneririm.
  • xetec p5 proya baktım ama fiyatı 1000ytl civarında. onu almam şuan için imkansiz gibi bişey. jbl 755.6 ya baktım oda bassıma %100 güç veremiyo. yaa üff çok zor iş bunlar yha :s
  • arkadaslar alpin usa905a yı onerirmisiniz? nasıl bir model?
  • arkadaşlar msn adresim: bigboss-mert@hotmail.com ekleyin burdada yardımcı olabilirsiniz...
  • istanbulda sölediğin compların 2 takımı 300 ytl cvr12 bass 230 ytl edison 1000a 220 ytl 7950 en iyi teypler dendir 330 ytl o fiyatları veren adam şakamı yaptı acaba benim izmirde bi dostum var o çok uygun satıyo cihazları msn si goldberg_burak31@hotmail.com arkadaşla görüş çok uygun fiyata mükemmel bi sistem kurabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isa-80 -- 22 Ekim 2008; 2:18:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.