Şimdi Ara

ACİLLL CEVAP PLZZ!!!!!!!!!!!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugun uzun zamandan sonra sro ya gireyim dedim.

ID yi giridm pass i yazdım tıkladım dedi yanlış...

neyse gene yazdım gene yanlış...

3ncude dikkatlice denedim gene yanlış...

dedim char gitti... bende sifre değiştirem dedim ama siteye girip login olmaya çalıştım aldığım cvp

"ID does not exist"

bu ne demek oluyo şimdi...

zaten birincisi hadi adam ID yi buldu. Hadi ustunede passı buldu.. Girdi soyduda peki asıl şifreyi nasıl değiştirdi..

değiştirsede ne olduda bana bu cvp veriyor site...

Sizden isteğim GMlerle nasıl mail atacağımı soylerseniz sevinirim...

Bence bi sacmalık donuyor ama neyse...

Şimdiden teşekkürler hepinize...

• emusa id neydi??
  • quote:

Orjinalden alıntı: Chuckygelin23

emusa id neydi??

yuh artık bi şey demiyom aptallık yapma ne yapacaksın ıdsini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi accseller -- 5 Ekim 2007; 15:05:42 >
  • id yi merak ettim :D
  • Beyler neye mail atavilirim bilen varsa soylesin...

80 adam gitti valla...
  • "ID does not exist"

Böyle bir ID bulunmamaktadır demek oluyor.
  • ID degiştirme diye bir olay yoktur. Sanırım sen ID ni yanlış giriyorsun ( Kullanıcı Adını) =)
  • allahım ya...

okumanda yok sanırsam 80 adam diyoz...

bu zamana kadar doğru girdikte şimdimi yanlış giriyoz...

Lütfen akıllı yorumlar yazın...
  • bence sen akıllı ol id does not exist id yok demek oyunda asdasdasd asd diye id yazıp bir şifre atsanda wrong pass dicektir

once sen adam ol ondan sonra gel buraya bişiler yaz 80 lik miş hadi ordan
  • hiyooop..sakin olun bakiyim..
    herkes akilli olsun..

senin derdine gelince..
    0nly4y0u kusura bakma ama bu sorunun aynisiyla bir arkadasim daha karsilasti vakt-i zamaninda. biz de aptal olduk. pc'ye reset atmak icin oyundan cikmisti..sonra msn'den "giremiyorum oyuna, siteden de denedim, boyle kullanici yok diyor" dedi..o bunu derken birisi karakterle oyuna girdi. arkadas guild lideriydi, guildi disbanned(kapatmak) yapti. sonra offline oldu.
    kisacasi char hacklendi.

bu sadece bizzat yasadigim bir tecrube. o sirada serverda yasanan bir problemden de olmus olabilir. emin degilim.

o ya da bu..kimse kimseye uygun olmayan ifadeler kullanmasin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: feversea

hiyooop..sakin olun bakiyim..
    herkes akilli olsun..

senin derdine gelince..
    0nly4y0u kusura bakma ama bu sorunun aynisiyla bir arkadasim daha karsilasti vakt-i zamaninda. biz de aptal olduk. pc'ye reset atmak icin oyundan cikmisti..sonra msn'den "giremiyorum oyuna, siteden de denedim, boyle kullanici yok diyor" dedi..o bunu derken birisi karakterle oyuna girdi. arkadas guild lideriydi, guildi disbanned(kapatmak) yapti. sonra offline oldu.
    kisacasi char hacklendi.

bu sadece bizzat yasadigim bir tecrube. o sirada serverda yasanan bir problemden de olmus olabilir. emin degilim.

Nasıl olur ?? Hayatımda Hiç ID Hackleyen hadi Pw degiştirdi diyelim görmedim

• quote:

herkes akilli olsun..

senin derdine gelince..
    kisacasi char hacklendi.

zuhahahaha hiyoooop

sana gelince geçmiş olsun

• quote:

Orjinalden alıntı: Hypocrites

quote:

herkes akilli olsun..

senin derdine gelince..
    kisacasi char hacklendi.

Nasıl olur ?? Hayatımda Hiç ID Hackleyen hadi Pw degiştirdi diyelim görmedim

bencede

• geçmiş olsun kardeş ee napalım mala gelen cana gelmesin
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.