Şimdi Ara

ACİLLLL !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ALDIĞIM CHARIN EMAILINI DEGISTIRMİŞLER 76 LVL MAGE ALMIŞTIM MAILINA KADAR DEGISTIRMISTIM CHAR GITTI YANE ALIMDEN ANLAMADIM KI NASIL YAPTILAR CHARDADA BORNZE PRE VAR OFFF OFFF SUUU VERIN YAHUUUUU

• malesef gitti char ama charı aldıgın kişi yaptıysa ben olsam ağzını burnunu dağıtırdım al yanına 5,10 adam
  • offfff offfff
  • elden aldıysan charı gidip ubl o adamı sonra agzını burnunu allah ne verdiyse dal
  • ıtem karsılıgı almıstım offf offf gıden ıtemlere mı yanımm gıdek vaktime mı yaaaa
  • pre.li charlarda bildigm kadarıyla geri alabilyolar ama nası aldıklarını bilmiyom g.o gercekten kotu olmus ve ustteki yorumlara katılıyom
  • bronze var dıe guvendım saten gold olsa vermezdım kım verırdı kı ya gıttı guzelım ıtemler ve char off off
  • aga ticket atabiliosan at
  • Knight a kayıt olurken Müşteri sözleşmesi onaylıyorsunuz ordaki maddelerin birinde Oyun içi karakterlerin,noahların,itemlerin vb satışı,alımı yasaktır! deniyor yani ben karakter aldım sattım demenizin bi faydası olmaz yani sizi s*klemezler

Gecmiş olsun dostum buyuk ıhtımal charı aldıgın adam soymustur git bul döv geri al
  • Charı aldığın kişiyi bul...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.