Şimdi Ara

adanalı dizisi yine başladı. rezalet.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
1.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşım bu se saçma ne banel bir dizidir. bu diziyi nasıl izliyorlar şaşırıyorum. aptalca sahneler, zorlama espiriler, amerikan filmlerinden araklama aksiyon sahneleri. şive komikliği ve kıro davranışlar üzerine kurulmuş bir senaryondan ne beklenebilirki aslında? ancak çok şaşırmamak lazım. eğitimsiz bir toplum, düşünmeyen bir gençlik, apolitize edilmiş bir halktan ancak bu beklenir. misal dizide yavuz başkomser roldeki oktay kaynarcalı. hareketleri tamamen yapay. sonra bunun bi kız var. adı sofi. güzel bi kız aslında ama hareketleri çok itici. sonra bu sofinin annesi yunanlı karı var. yunan gizli servisiyle başı belaya giriyor sürekli. maraz ali süper ama. boylu poslu yakışıklı. sürekli bişiler çiğniyor sanki. dizideki idil komsere hastayım. idil bunu okuyorsan benimle iletişime geç lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: micro_

arkadaşım bu se saçma ne banel bir dizidir. bu diziyi nasıl izliyorlar şaşırıyorum. aptalca sahneler, zorlama espiriler, amerikan filmlerinden araklama aksiyon sahneleri. şive komikliği ve kıro davranışlar üzerine kurulmuş bir senaryondan ne beklenebilirki aslında? ancak çok şaşırmamak lazım. eğitimsiz bir toplum, düşünmeyen bir gençlik, apolitize edilmiş bir halktan ancak bu beklenir. misal dizide yavuz başkomser roldeki oktay kaynarcalı. hareketleri tamamen yapay. sonra bunun bi kız var. adı sofi. güzel bi kız aslında ama hareketleri çok itici. sonra bu sofinin annesi yunanlı karı var. yunan gizli servisiyle başı belaya giriyor sürekli. maraz ali süper ama. boylu poslu yakışıklı. sürekli bişiler çiğniyor sanki. dizideki idil komsere hastayım. idil bunu okuyorsan benimle iletişime geç lütfen.

• Belli bir kitle var ki dizi hala sürebiliyor.

Not:Adanalı fanatiği değilim.
  • maraz ali nasıl 10 adamı yera yıktı çok saçma
  • quote:

arkadaşım bu se saçma ne banel bir dizidir. bu diziyi nasıl izliyorlar şaşırıyorum. aptalca sahneler, zorlama espiriler, amerikan filmlerinden araklama aksiyon sahneleri. şive komikliği ve kıro davranışlar üzerine kurulmuş bir senaryondan ne beklenebilirki aslında? ancak çok şaşırmamak lazım. eğitimsiz bir toplum, düşünmeyen bir gençlik, apolitize edilmiş bir halktan ancak bu beklenir. misal dizide yavuz başkomser roldeki oktay kaynarcalı. hareketleri tamamen yapay. sonra bunun bi kız var. adı sofi. güzel bi kız aslında ama hareketleri çok itici. sonra bu sofinin annesi yunanlı karı var. yunan gizli servisiyle başı belaya giriyor sürekli. maraz ali süper ama. boylu poslu yakışıklı. sürekli bişiler çiğniyor sanki. dizideki idil komsere hastayım. idil bunu okuyorsan benimle iletişime geç lütfen.

Bez bebek yorumlarından sonra ilk defa böyle içli ve anlamlı bir konuşma gördüm. Benimle iletişime geç genç. Sende büyük bir yetenek var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phantaxy -- 11 Eylül 2009; 23:23:22 >

• Adam Maraz Ali Power Rangerse Tek Çeker...
  • quote:

"@reklizma"nında dediği gibi ..

al bu benim kartım , iletişime geç benimle..

sende büyük bir yetenek var.

• Sen de izliyormuşsun?
  • quote:

http://www.selindemiratar.com.tr/sohbet/

• 5-10 dakika denk geldiğinde bakıyorum. İzledikten sonra kendimden utanıyorum "bunun için mi 10 dakikanı harcadın?" diye. Evet diziyi izlerken gülüyorum. Ama senaristlerin, oyunculara espri diye söylettiği şeylere değil. Maraz'ın 10 kişiyi tek bir tekme/yumruk hareketiyle herkesi haşat etmesi, Oktay Kaynarca'nın tiksinç/zorlama hareketleri. Her oyuncunun bölüm başı -abartısız- 90 kere "derken" gibi bir kelime kullanması vb...

Örnek:

Maraz terkedilmiş fabrikayı basar. İçeride 20 tane düşman vardır. Hepsi birden büyük delikanlılık örneği göstererek Maraz'a tek başına dalar. 1 hareketle hepsi 2.80 uzanır. Maraz 20 kişiyi dövdükten sonra sıra asıl düşmana gelir. Boss adını verdiğimiz bölüm sonu canavarı'nın yanında bir pompalı, bir tabanca vardır. Maraz aşağıda kavga ederken bu silahları kullanmayı aklından geçirmez. Sonrası malum...

İzleyiciyi salak yerine koyuyorlar. Dizinin izleyici profili belli; 15 yaş ve altı.

edit: kelime ekleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulquiorra1 -- 11 Eylül 2009; 23:57:19 >

• Bu nece horttur yiğidim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan bende yeniden çekiliyor sandım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Evet yeniden çekiliyor yakında exxen de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Link ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.