Şimdi Ara

ADSENSE YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Önceden kaydolduğum site iletişim bilgisi eksikliğinden kabul olmadı. Şimdi yeni sitem ile kaydolmak istiyorum ancak girişte aşağıdaki hatayı alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Account Not Active
    An AdSense account does not exist for this login, as it is associated with an unapproved application. For more information about your application, please review the message we sent to the email address you provided with your application.

• quote:

Orijinalden alıntı: manet

Merhaba,

Önceden kaydolduğum site iletişim bilgisi eksikliğinden kabul olmadı. Şimdi yeni sitem ile kaydolmak istiyorum ancak girişte aşağıdaki hatayı alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Account Not Active
    An AdSense account does not exist for this login, as it is associated with an unapproved application. For more information about your application, please review the message we sent to the email address you provided with your application.

Skypeden EKle Yardımcı olayım : Tasarimhostingwbh Diye ekle
  • Merhaba,
    Başvurmuşsunuz ancak henüz onaylanmamış 1-2 gün sonra tekrar kontrol etmenizde fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdSensehesabim

Merhaba,
    Başvurmuşsunuz ancak henüz onaylanmamış 1-2 gün sonra tekrar kontrol etmenizde fayda var.

Eski site ile başvurmuştum, uzun süre oldu. Şimdi aynı mail ile başka giriş yapamıyorum. Bu konuda çözüm öneriniz varmı?
  • Merhaba,
    Başka bir maille başvurunuzu tekrar yapınız, ev adresinizi belirtirken uygun farkli bir adres belirtebilirsiniz.
    Yeni bir mail açıp başvuruyu deneyebilirsiniz. Başvuru onayı alamadığınızda biz ücretli hizmet ve sürekli destek bağlamında hesap onayı almanızı ve garantili hesaplarla ban sorunu yaşamamanızı taahhüt ediyoruz. Kolay gelsin ;)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.