Şimdi Ara

ağda etki alanı hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar çalıştığım kurumda bi sebeten dolayı bilgisayarım ağın etki alanından çıktı buna bağlı olarak bazı programlarım çalışmıyor bilgisayarımı sağ tıklayıp özellikler, bilgisayar adı, değiştir, etki alanı adına etki alanın ismini yazıyorum tamam dedikten sonra kullanıcı adı ve şifre istiyor oraya kullanıcı adımı şifremi yazıyorum ama erişim engellendi diyor rasgele bi şey yazdığımda kullanıcı veya şifre hatası diyor kısacası etki alanına nasıl tekrar girebilirim bu arada geriy yüklemelerde kapalı artı olarak yeni bi hesap oluşturmuştum bilgisayarı o hesapla açabiliyorum etki alanındaki kullanıcı adı ve şifremle açamıyorum yardımlarınızı bekliyorum şimdiden herkese tşkler...

• kullanıcı adı ve şifre bölümünü sistem yöneticisi administrator(yönetici) şifresiyle girerek seni etki alanına tekrar ekleyecek.. Ondan sonra kendi şifrenle bilgisayarına girip işlerine devam edersin..
  • okistan ilgin için tşkler.. bugun aynı özelliklere sahip etki alanında olan başka bi bilgisayarın reg kayıtlarını alıp kendi bilgisayarımdakilerle değiştiricem umarım işe yarar..
  • neden bilgi işlem sorumlusundan yardım istemiyorsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.