Şimdi Ara

Age of Empires 2 HD senaryo yaratımda sorun

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam orijinal Age of Empires 2 HD var bende ve bir senaryo haritası yapıp multiplayerda milletle birlikte oynamak istiyorum Sea maps adlı bir harita yaptım. 6 kişilik bir harita amaç deniz üzerinde savaşıp birbirini yoketmek birde ekstra olarak haritanın tam ortasına yeniçeri arena diye bişi yaptım eşit sayıdaki yeniçeriler birbirleri ile savaşıyor. Şu konuda sıkıntım var kaynakları sınırsız yapmak istiyorum. test ederken max 99999 kaynak koyabiliyom ama muliplayerda kaynaklar random match seviyesinde oluyor ve buda oyunun ileriki safhasında büyük sıkıntı yaratıyor. Bunu nasıl yapabilirim. Bide mevcut haritada nüfus için ev ve kalelerle 400 yaptım ama o kale ve evler olmadan nasıl 500 nüfus yapabilirim. Yardım ederseniz sevinirim. Senaryonun resimlerini de paylaşıyorum. Son olarak bide 8 kişilik senaryo oluşturduğumda oyun sürekli hata veriyor nedeni nedir.

Age of Empires 2 HD senaryo yaratımda sorun Age of Empires 2 HD senaryo yaratımda sorun Age of Empires 2 HD senaryo yaratımda sorun Age of Empires 2 HD senaryo yaratımda sorun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.