Şimdi Ara

Ağızım kokuyor yardım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
2
Favori
4.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bilgiye ihtiyacım var

Ben buraya kendimi daha yakın hissediyorum

Cezayı yiyince uzaklaşırsın merak etme

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • "BADEMCİK TAŞI"

Lütfen bunu araştırın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dış taşı temizliği yaptır. Çok uçuzdur 15 dakikada halleder koku kalmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CATBALCA -- 3 Mart 2014; 0:37:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lilith Immaculate

Çürüğün olabilir diş doktoruna görün bence ^_^

çürüğün var.
  • bilgiye ihtiyacım var kullanıcısına yanıt
    Yakın zamanda dolgu yaptırdın mı
  • Mide ağzı açık oldugundan ordaki kokuyu agza etki yapıyor diye bilirim, gastrolojiyle alakaliydi, yakin bir arkadaşımda da aynı sorun var

• quote:

Orijinalden alıntı: imaginary

Dilinin üstünde beyaz veya sarı bir katman var mı?

Hocam benim dilimin orta ve arka kısmı baya sarı. Dişlerimi düzenli fırçalarım ama ağzım kokuyor benim de

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucky Luciano

quote:

Orijinalden alıntı: imaginary

Dilinin üstünde beyaz veya sarı bir katman var mı?

Hocam benim dilimin orta ve arka kısmı baya sarı. Dişlerimi düzenli fırçalarım ama ağzım kokuyor benim de

Kardeş lavaboya git ve tırnaklarınla sarı yüzeyi temizlemeye çalış. Eğer o sarı katmanın da aynı koktuğunu görürsen kokunun kaynağını buldun demektir. Her diş fırçalamanda dilini de sert şekilde fırçalamalısın. Ve yapabildiğin kadar arkaları da temizlemelisin. İlk başlarda miden kalkabilir. Öğüreblirsin fakat zamanla daha az hatta hiç öğürmediğini göreceksin. Vücudun buna alışacak çünkü.

Diş macunu olarak Çinko (Zinc) içeren macun kullan. Çinko bu sarı veya beyaz katmanı oluşturan bakterileri etkisiz hale getirir. Bir de ara sıra Vivident Karbonatlı sakız çiğne. Onda da çinko var. Umarım yardımcı olur bunlar kardeşim.

Ayrıca bu linke bak. Önemli bilgiler veriyor ve bir doktor tarafından hazırlanmış.

http://aydinmur.com/agizkokusu1.pdf

• milelt diş diyor da ağız kokusu mideyle alakalı diş %25 mide %75 cahiller sizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: CATBALCA

Dış taşı temizliği yaptır. Çok uçuzdur 15 dakikada halleder koku kalmaz.

+1 Denendi başarılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultraghost

quote:

Orijinalden alıntı: CATBALCA

Dış taşı temizliği yaptır. Çok uçuzdur 15 dakikada halleder koku kalmaz.

+1 Denendi başarılı.

Bazı bünyeler daha çok üretiyor diş taşını. Ben senede 3 defa yaptırıyorum. Her seferinde inanılmaz rahatlatıcı oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joolay

quote:

Arkadaşlar son 1 aydır ağzım çok kötü kokuyor ne yapsam ne etsem olmuyor karnım tokken kokuyor dişlerimi fırçalıyorum kokuyor yardım edin arkadaşlarım rahatsız olcak diye korkuyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.Misvak kullansam bir süreliğine geçer mi

Konu yanlış yere açılmış

azalarak yok olsa keşke sen ve senin gibiler...

• quote:

Orijinalden alıntı: SgtWallCroft

Dişçiye veya gastrolojiye git.Bendede aynı sorun vardı doktor bana sindirim sistemine etki eden ilaç verdi ve diş minelerini,taşlarını temizledi düzelmişti bayağı.

Evet zaten dişte çürük yoksa mideden geliyordur. Peki şimdi durum ne sizde ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radar_

quote:

Orijinalden alıntı: Joolay

quote:

Arkadaşlar son 1 aydır ağzım çok kötü kokuyor ne yapsam ne etsem olmuyor karnım tokken kokuyor dişlerimi fırçalıyorum kokuyor yardım edin arkadaşlarım rahatsız olcak diye korkuyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.Misvak kullansam bir süreliğine geçer mi

Konu yanlış yere açılmış

azalarak yok olsa keşke sen ve senin gibiler...

ulan başkası yapsa suçlu değil ben yapıncamı suçlu oluyorum. Beni şikayet edip engel arttırmayı biliyorlar ama

• Joolay kullanıcısına yanıt
    Ben buraya kendimi daha yakın hissediyorum

•  Ağızım kokuyor yardım

• Takip. Bende de var aynı sorun. Vivident'in yarısı beyaz yarısı yeşil 2 katmanlı sakızı var. Bir pakette 14 tane var ondan alıyorum. Bir tane sakız böyle hayvan gibi çiğnemediğim takdirde rahat 2-3 saat gidiyor. Koku falan kalmıyor. Dişlerimde çürük yok belki bu konu sayesinde bu sorunumu giderebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: GreldoR

"BADEMCİK TAŞI"

Lütfen bunu araştırın.

Sanırım sorunumu buldum sayenizde. Defalarca kez bu taşları bademciğimde gördüm. Hatta bir kaç kez yemek kırıntısı sanıp ağzıma geldiği olmuştu. Bir bademciğim diğerine göre büyükmüş , doktorlar aldırmam gerektiğini söylemişti. Bunun tek çözümünün bademcikleri aldırmak olduğunu yazmışlar. Var mı acaba başka bildiğiniz çözüm?

• 20 lik dişlerini çektir dicemde 20 yaşına gelmemişindir. Mide yada boğazdan olabilir
  • quote:

Kardeş adresini ver aracı yolluyorum.

Ağızım kokuyor yardım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.