Şimdi Ara

Agp Voltajı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • evet hem o zamanlar asus gibi markalar dandik board üretmiyodu şimdi ne ürettikleri belli değil.. bu ara benim makina hala 110 Fsb de çalışıyor büroda. ama daktilo gibi..
  • dostlar bu frekanslarla uğraşmayın.bu agp frekanslarıyla uğraşmak büyük bi tehlike
  • yabancı bi forumda okumustum neresi olduğunu tam hatırlamıyorum adam denemis bu biosdaki agp voltajı tamamen nb ile ilgili olduğu yazıyor.
    aslında doğru bence çünkü ekran kartları voltajı kendi chipleri ile ayarlıyorlar eğe böyle olmasaydı ekran kartına volt mod yerine agp voltajı ile
    oynardık...
  • Sanırım bu voltaj kuzey köprüsüne ait.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Diabelica

Alakası var.Kesin konuşuğ yanlış bilgilendirmeyelim.Ekran kartı veya hard diskine zarar verebileceği de doğru. 80/40 değerlerinde uzun süre kullanımlarda yada daha yüksek değerlerde kalıcı zarar verebilir..

+1
    . bence bularla uğraşırken bir kez daha düşünmek gerekli.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mmengi

Sanırım bu voltaj kuzey köprüsüne ait.

Tamam AGP nin kontrolünden nb sorumlu ama nb ye ait bir voltaj olsaydı nb voltage derdi. içinden çıkamayınca topluca saçmalayacaz ya hadi hayırlısı..
  • Bildiğim kadarıyla Asus P4C ve P4P serisi anakartlarda biostaki agp voltajı ayarı aslında kuzey köprüsünü kontrol ediyor.
  • eee kimse emin değil galiba ne olduğundan ha. Kaptıp gidelim o/c bölümünü hadi allah rahatlık versin.

• evet bugünkü denemelerimde böyle olduğunu anladım.3.2e@4.1 için agp i 1.7e alınca stabil oldu...

bu arada anakartım p4p800 se

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mhzania -- 14 Ocak 2005, 11:16:17 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.