Şimdi Ara

AHİRETTEKİ HESABINIZI HAFİFLETEN SİTE !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • site Adı :hakkinihelalet
    Site adresi :www.hakkinihelalet.com
    Site içeriği / Hizmet verdiği alan : kul hakları ile alakalı bir site amaç kul hakkına girdiğin kişiye senin yerine helallik istemesi
    Günahkâr bir kul’un, kul haklarından kurtuluş hikayesi...
    Hayata hep serseri tarafından bakan bizler, hırsızlıkla, dolandırıcılıkla kalp kırmakla gönül incitmekle laf taşımakla başkalarının haklarına tecavüz etmekle yolumuzu bulmakta; böylelikle bu adaletsiz dünyadan kendi payımıza düşeni aldığımıza inanmaktayız. Üstelik bu serseri yaşamımızdan hiçbir şikayetimiz yoktur. Fakat bu durum nereye kadar bu şekilde gidecek ? Ölüm meleği geldiğinde her şey bir anda değişecektir. Tüm imkanlar elimizden çıkar gider ama şimdi can tende ruh bedende iken önümüzde iki yol var; Ya eski hayatımıza geri dönecek veya tövbe ederek yepyeni bir hayata başlayacağız.

Sırtımızda tonlarca günah, kurtuluşumuzla aramızda yüzlerce hayat olduğunu fark ederek, daha önce kötülükte bulunduğumuz insanlardan helallik istemek için kolları sıvayalım. Tövbe kapısını aralayalım, artık geçmişte işlediğimiz günahlardan pişman olalım ve üzerimizdeki kul haklarından kurtulmanın yoluna bakalım. Fakat bu nasıl olacaktır? Hakkına girdiğimiz onca insanı tek tek nasıl bulacağız ? ve o kişilerden nasıl helallik isteyeceğiz ?
    Bu inanılmaz derecede zor işi sizin yerinize biz üstleniyoruz ve sizin tutan eliniz yürüyen ayağınız konuşan diliniz olmak ve gidemediğiniz yere sizin yerinize gitmek tutamadığınız eli sizin yerinize tutmak ve diyemediğiniz kelimeleri sizin yerinize demek için kurulan hakkını helal eder misin sitesi hepimizin bu hayatı öneme sahip derdimize ilaç olmaya geldi.

bu siteden yönlenerek esas siteye geliyorsunuzwww.hakkinihelaledermisin.com. bu adresinde seçilmesi şunun için
    alıntı

Tam bunları düşünürken aklıma helallik alma konusu takılıyor. Ah ne kadar
    kaba ve bencil davranmışım diye hayıflanıyorum. Hep “hakkını helal et” dedim
    diye suçlu ve sonuçsuz çabalarıma üzülüyorum. Hem haksız davranışlarda
    bulunmuş hem de üstüne gidip emretmişim “hakkını helal et” diye. Haklı
    olanın hakkı alındıysa elinden zaten buna bir şey yapamamıştır. Onun elinden
    hakkını aldım. Gücü olsaydı zaten haksızlığa karşı çabası olur ben de
    hakkını gasp edemezdim. Bir bakıma acizdi. Ben ise kaba davranışlarımla o
    narinliği ezip geçtim. Şimdi ise ona haklı olduğunu teslim etmeye gidiyorum.
    Söyleyeceğim bir cümle ile iş bitecek. Zaten zor toplamışım kendimi. Uzun
    süredir de konuşmuyorum, ama biraz sabredersem, biraz yüzüm kızarırsa mesele
    hallolacak. Elini sıkarım, o sırada sarılıveririz zaten. İşte tam o sırada
    hakkını helal et derim. Eh o da helal olsun der. Başka ne diyecek ya da
    sesini çıkarmaz, böylelikle “sükût ikrardandır” gerçekleşir ve ben de bu
    vicdan azabından kurtulurum. Ya da bir telefon açarım olmadı bir mesaj
    çekerim hakkını helal et diye ve sıyrılmış olurum kul hakkından.

hepinizi bu siteye çağırıyorum ve blog adreslerinizi sahiplenmeye çağırıyorum site yeni kuruldu ve ilerleyen dönemlerde içerik olarakta kul hakkı hakkında vaaz sohbet yazı şiir makale vb. bir çok içerik eklenerek gelen ziyaretçinin hakkını helal etmesi için elimizden geleni yapacağız
    şimdiden isimlerinizi kayıt edin.
    yalnız şuna dikkat edin isim.hakkinihelaledermisinizi.com olduğundan burada üye adınızın sonuna a veya e yada ya veya ye ekini eklemeyi unutmayın mesela erdoğana.hakkinihelaledermisin.com şeklinde ismi erdoğan olanlar içn geçerli sizde isim ve soy isim şeklind üye olabilirsiniz hepinize mutlu ve kul haksız bir ömür diliyorum ...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.