Şimdi Ara

Airbrush Kasa Modifiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, airbrush ile kasa modifiyleri yapıyorum. Tuzla da bulunuyorum. Eğer Modifiye yaptırmak isteyenler varsa, fiyat bilgisi için kasanızın resmini ve istediğiniz desen ile ilgili bilgileri akkan84@gmail.com adresine gönderin lütfen. Ama önceden belirteyim yan paneller 100TL den başlar, üst ve ön cephe 50TL ama komple boyalarda indirim yaparım.

• Hocam bunu kendin mi yaptın resimdekileri .
  • Mesajım bulunsun lazım olabilir
  • Çok pahalı bence, sonuçta kasanın işlevi görüntüsüne göre değil performansına göre degerlendirilmelidir.1 kac liralık malzemeyle bizde kendi evimizde böyle olmasada buna yakın birşeyler yapabiliriz.
  • evet kendim yaptim
  • o zaten islevi icin degil...kendine ayricalikli bir kasasi olsun diyenler icin. pahaliligi ise, el emeginin yanisira, harcanan zaman ve boyalardan.kasayi kaymak hale getirene kadar zimparalamak, o hulkun ciktigi yer tamamen delik,hulk baska bir panel ustune boyali, onu kesmek zaten 4-5 saat, dizayn ve boyama derken bayagi zaman gidiyor...benim kullandigim butun malzeme Amerikadan ithal...hatta bazilarini kendim getirdim.
  • ayrıca bunu araba,motorsiklet ve kasklarada yaptıran var...onlar dahamı hızlı gidiyor, madem 1-2 liralık malzemeyle yapabiliyorsunuz...buyrun yapın, görelim.
  • bu arada satmak üzere bir tane, Lian-li dragon lord aldım...üstüne ne boyasam çok tutar sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cdkasa

bu arada satmak üzere bir tane, Lian-li dragon lord aldım...üstüne ne boyasam çok tutar sizce?

hocam wow karakterlerinden felan yaparsanız tutar sanıyorum yada assains creed mafia 2 gibi oyunlardan bişeylede çizebilirsiniz...fakat fiyatlarınız çok pahalı tamam yaptığınız iş gerçekten emek isteyen birşey fakat bu sitede kaç kişi 100 tlsini donanım yerine yan kapağa harcar oda var....bu arada elimde o aopen kasanın aynısı var isterseniz uygun fiyata veririm...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fakir Kemancı -- 24 Eylül 2010; 0:50:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cdkasa

bu arada satmak üzere bir tane, Lian-li dragon lord aldım...üstüne ne boyasam çok tutar sizce?

dostum beni ilgilendirmez ama bişey dikkatimi çekti, başka bi konuda doğum günümde hediye ettiler demişsin aynı kasa için burada da satmak üzere aldım diyosun
    hangi mesajın doğru
    http://resim.donanimhaber.com/m_43178510/mpage_1/f_/key_//tm.htm#43178510

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackdiamond16 -- 24 Eylül 2010; 2:06:06 >

• Kardeş Süper Kasa oLmuş
    emeqine Sağlık kasa biraz acık tm siyha olsaydı sanki kasanın içinde biri bakıyormuş qibi olurdu
    başarılar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: uguraa09

Kardeş Süper Kasa oLmuş
    emeqine Sağlık kasa biraz acık tm siyha olsaydı sanki kasanın içinde biri bakıyormuş qibi olurdu
    başarılar :D

Uğurcuğum sevgili iş arkadaşım :D adam ksaları kendisine değil. parayla başkalarına yapıyor :D (gibi geldi bana ama) :D
  • Cdkasa pm lütfen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.