Şimdi Ara

airbrush teknigiyle bas gitar boyamak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar size bir soru sormak istiyorum benim bir bas gitarım var ve benim için çok değerli bir bas ama sorunum şu ki ahşap renginden çok sıkıldım benim bir arkadaşım airbrush teknigiyle resimler falan yapıyor ve bana sadece malzeme parasına bası boyuyabilecegini söyluyor şimdi gitarın sapına dokunmadan gövdenin vernigini ince zimparayla kazısam ve boyattıktan sonra özel gitar vernikleriyle tekrar kaplasam tonunda bir değişiklik olurmu şimdiden tşkler

• lütfen airbrush teknigini bilmeyenler cvp yazmasın
  • Biraz değişebilir ama kulakla anlaşılabileceğini pek sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi >skunk< -- 10 Şubat 2010; 18:28:23 >
  • değişeceğini sanmıyorum bas gitar elektronik sonuçta akustik olsa vernik önemli ama bas gitarda olmaz.
    bas yekpare değilse boya yapılırken sapı çıkar hem çalışması kolay olur hemde kaplamakla uğraşmaz
  • elektronik enstrüman olduğundan değişeceğini sanmıyorum. airbrush tekniği güzel bi seçim eğer yatırırsan görmek isterim
  • elektronik enstürmanlarınızı sobalık odundan yaptırın arkadaşlar, nasıl olsa elektronik enstrüman ses değişmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRojka

elektronik enstürmanlarınızı sobalık odundan yaptırın arkadaşlar, nasıl olsa elektronik enstrüman ses değişmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: armanserim

değişeceğini sanmıyorum bas gitar elektronik sonuçta akustik olsa vernik önemli ama bas gitarda olmaz.
    bas yekpare değilse boya yapılırken sapı çıkar hem çalışması kolay olur hemde kaplamakla uğraşmaz

o zaman gövde ağacı da önemli değil al suntadan yap gibi bişey ne kadar saçma
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRojka

elektronik enstürmanlarınızı sobalık odundan yaptırın arkadaşlar, nasıl olsa elektronik enstrüman ses değişmez.

Sunta tercihimiz. İsteğe göre üstüne laminant kaplama falan yapılabilir.
  • Verniğin rengine bağlı. Eğer ki şeffaf(clear) ise bir ton farklılığı sözkonusu olmaz. Büyük ihtimalle de zaten saten vernik uygulayacaksınız sanırım. fakat tersine sarımtrak bir vernik ise o zaman hafif bir ton farklılığı meydana gelebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyran -- 3 Haziran 2010; 20:41:55 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.