Şimdi Ara

Airpods ses gelmeme sorunu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
15.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar airpods kulaklıkları takıyorum bağlandığına dair ses geliyor fakat onun haricinde hiçbir ses gelmiyor ? Aygıtı unut dedim yeniden bağladım durum aynı çözümü nedir ?

• Yapay Zekanın Yanıtı

AirPods Ses Gelmeme Sorunu: Nedenleri ve Çözümleri

AirPods'ların ses çıkarmaması sinir bozucu bir sorun olabilir. Bu sorunla karşı karşıyaysan, sorunun nedenini belirlemek ve çözmek için şu adımları takip edebilirsin:

• AirPods Bağlantısını Kontrol Et: AirPods'ların cihazına bağlı olduğundan emin ol. Bağlantı sorununu gidermek için AirPods'ları çıkar ve tekrar takmayı dene.

• Ses Kaynağını Kontrol Et: Sorunun AirPods'lardan mı yoksa ses kaynağından mı kaynaklandığını kontrol et. Farklı bir cihazda veya kaynaktan ses çalarak test et.

• AirPods'ları Temizle: Kir veya kulak kiri AirPods'ların ses kalitesini etkileyebilir. AirPods'ları nazikçe temiz bir bezle silerek temizle.

• Bluetooth Ayarlarını Sıfırla: Bluetooth ayarlarındaki geçici sorunlar ses sorunlarına neden olabilir. Cihazındaki Bluetooth ayarlarını sıfırla ve AirPods'ları yeniden bağla.

• AirPods'ları Güncelle: AirPods'ların en son yazılım sürümüne sahip olduğundan emin ol. Yazılım güncellemeleri, ses sorunlarını giderebilecek hata düzeltmeleri içerebilir.

• Donanımsal Sorunları Kontrol Et: Yukarıdaki adımlar sorunu çözmezse, AirPods'larının donanımsal bir sorunu olabilir. Bu durumda, yetkili bir Apple servis sağlayıcısına başvurman gerekebilir.

AirPods'larından hala ses gelmiyorsa, sorunun kaynağını belirlemek için daha kapsamlı bir sorun giderme işlemi gerekebilir. Bir teknoloji uzmanına başvurmayı veya Apple Destek ile iletişime geçmeyi düşün.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Airpods’u kasasından resetlemeyi denediniz mi ? Genelde bu tarz sorun ya da problemlerde etkili olur.
  • emreglry E kullanıcısına yanıt
    Telefonu kapatıp açtım düzeldi.
  • Tıpatıp aynı sorun bendede oldu bende kapatıp açtım düzeldi.

Forum bu yüzden güzel işte yaşadığın sorunu yazarsan 1 sene sonra olsa bile başkasının işine yarayabiliyior.

Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.