Şimdi Ara

Airties RT-206'da UPnP'yi nasıl kapatabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
12.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, ben ps3 ten cod modern warfare2 oynuyorum. Fakat online oyuna girince servera bağlanamıyorum. Bir arkadaş firewall ve upnpyi modemden kapat sorun yaşamazsın dedi. Firewallı kapattım fakat airteis rt-206da upnp nereden kapatılıcak bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

• 192.168.2.1 veya sizin aldığınız yerel ip den modemin arayuzune girin.Soldaki menude gelişmiş de olması lazım veya ayrıca upnp diye bir bölümden kapatabilirsiniz.
  •  Airties RT-206'da UPnP'yi nasıl kapatabilirim

soldaki tüm bölümlere baktım fakat upnpyle ilgili bi kısım bulamadım.
  • eski modemim airtiesti fakat hiç hatırlayamıyorum ki.Routing veya NAT da diye hatırlıyorum.
  • tamam sağol ben biraz daha arıyım belki bu arada başka arkadaşlarda yardımcı olmaya çalışır
  • başka önerisi olan arkadaş yokmu?
  • Arkadaş ben de aynı sorunu yaşadım. Çözümü: UPNP'yi kapatmak. bunu da şöyle yaparsın: Önce modeminin en son güncellemesini bul. Ondan sonra modemin arayüzünde UPNP seçeneği çıkar. Ordan onu devre dışı bırak.
  • bendede aynı sorun var airtires rt205 kullanıyorum.firemware en son gücncellemeyide yaptım olmadı bi çözüm bulun lütfen
  • Arkadaslar airties da upnp kapatilamaz. Onun yerine port yonlendirmeyi kapatiyoruz. Bundan sonra mw2 online problemi ortadan kalkıyor
  • Arkadaslar airties da upnp kapatilamaz. Onun yerine port yonlendirmeyi kapatiyoruz. Bundan sonra mw2 online problemi ortadan kalkıyor
  • beyler bendede destiny cod advance warfare gibi oyunlara ps4 de giremiyorum upnp ayarlarında port yönlendirmeyi kapadım hala upnp etkin yazıo ve 2 oyunada giremiyorum lütfen acil yardım edermisiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.