Şimdi Ara

Akai CTV 1405R

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

boxeralfa@hotmail.com

bekliyorum...

sorun şu bi entegre vardı dik duran, bu entegre stand by da kalma durumuna göre zamanla yanıyodu değiştirince düzeliyodu. ama yaklaşık 6 ay iadre ediyodu. fakat entegrenin üzeri silinmiş okunmuyo :)

şema lazım bunun için...

• Entegre sanırım TDA 3653 B doğrumu acaba doğrulugundan emin değilim bi kontrol edebilirmiyiz???

Cihazın üzerinde TDA8361 entgresi var beslemesinde BUH 515D transistoru var, tuneri UVC8311-EW wittis

Şase üzerinde yazan tek şey ise PB-PAL1405M - V2

Bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi acaba?????
  • tv nin modelini tam olarak belirtirsen şema arşivime bigöz atarım tv modeli arka kapağın üzerinde vardır...
  • Akai CTV 1405R yazıyo kapağın üzerinde 37 ekran TV.

Şase üzerinde yazan tek şey ise PB - PAL1405M - V2
  • arşivimi karıştırdım ve elimde akai olarak bir adet şemavar msn den yolliyim bi bak...
  • başka yokmu ilgilenen??? tv ile ilgilenen birsürü arkadaş vardı noooldunuz alooooo????
  • güncel...

Arkadaşlar vertikal entegresini ayak bağlantıları lazım çok bişey istemiyorum... elbet vardır aranızda şema olan yada bilgisi olan... bi kurcalayıverseniz bulacaksınız ama...

Akai CTV 1405R vertikal entegreside TDA 3653 B ayak bağlantıları gerek sadece....
  • çok sağol ilgilendiğin için.

bende çok aradım ama bulamadım internette. bahsettiğin yerleri biliyorum.

37 ekran tv acaba vestel serisi başka şaselerle aynı olabilirmi? sonuçta benim bildiğim vestel ve akai birbirleriyle ilişkili.

şimdiden yardımcı olacaklar için teşekkürler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.