Şimdi Ara

AKBANK indirim kodu ile Samsung 55nu7500 49nu7500 sanalmagazada 1000 tl indirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
7
Favori
10.073
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tv iyimi alıyor muyuz ne yapıyoruz acil tv ye ihtiyacım var kodu kullanmayan arkardaşlar bana verebilir rica etsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: medusa96

Bilgi alırsanız öm ile haber verirmisiniz?
    Tabi bilgi veririm ama bayi fiyatını öğrenmiş oluruz sadece fiyat performans ürünü olup olmadığını öğrenmek gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • polyo kullanıcısına yanıt
    Bu eski seri yeni seriler N ile başlıyor 2018 de üretilmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

7000 serisi orta segment tvlerdir... dolari hesaba katmazsak su ana kadar yillardir hep 2500-4500 araliginda ( hatta en fazla 4000) satildilar. dolar kurundan mi bilmem ama 5000 tl civarina su ana kadar hep 8 serisi 6000 civarina 9k serisi alinirdi..

sicak firsatin sicakligini mi ekonominin durumunu mu her neyse iste, onu size birakiyorum.

edit : 55' tvler icin yorumum.
    Televizyon işinden pek anlamıyorum özelliklerine göre bu dolar kurunda iyi mi yani alınır mı dediğim gibi kendi yetkili bayisi 5400₺ dedi telefonda bende adama açık açık kampanyayı falan söyledim o fiyata inerseniz sizden alırım dedim oda baya şaşırdı fiyata.

• Almaya karar vermiş ve gerçekten sipariş geçecek kişilere öm den ulaşırlarsa kod verebilirim. Yeni üyeler zahmet bile etmesin.

• ock95 kullanıcısına yanıt
    hocam tv forumunu ve yorumlari okumanizi tavsiye ederim. tv alirken okuyordum yine genel kulturum vardir hala tv modelleri ile ilgili. dedigim gibi 7 serisi orta segment tvdir. 2018 model oldugu icin fiyat yuksek olabilir ama dolari dusununce belki de dusse bile en fazla sene sonuna kadar 4500e de dusebilir. bu nedenle beklemek yerine alinabilir belki. yine de 7 serisi genelde 3500 tl civarina satilirdi. belki de dolardan dolayi bu fiyatlara alisacagiz. ayni fiyata 8 serisi olsaydi dusunmeden alin derdim.

edit: piyasaya baktim 5k'den basliyor bu tv nin fiyati nette. eger ihtiyaciniz varsa ve ihtiyaclarinizi karsiliyorsa 4300'e ve hopi ile alinabilir gibi gorunuyor. yukarida yazdigim fiyatlari goremeyecegiz sanirim artik.

edit 2: 55 inch'den asagi tv tavsiye etmiyorum. 55 alirsaniz o bile belli sure sonra kucuk geliyor. odaniz asiri asiri kucuk olmadikca 55 ve daha buyugu ideal.

nu:2018 modeller
    mu:2017
    her yilin kendi harf numarasi oluyor belki bilmeyen vardir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 29 Haziran 2018; 20:14:41 >

• voodoo child kullanıcısına yanıt
    Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim galiba alicaz inşaallah hayırlı olur.

• Curved tvler iyi mi? Memnun musunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 tl ye verebilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • inexo kullanıcısına yanıt
    Curved olayının bence bi nanesi yok. İlk çıktığı zamanlarda Samsung 55 curved aldım astronomik sayılacak fiyata. Ondan önceki Samsung 51” plazma+ modelini yatak odasına aldım. Hemen hiç fark yok. Artistlik dışında bi meziyeti yok bence. Düz panel ile arasında çok fiyat farkı yoksa başka. Oooouuuw tv yeni heralde derler curved olunca 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

100 tl ye verebilirim
    Burası yeri değil çek-takas bölümüne yazarsanız alıcı varsa bulur sizi ayrıca sabah 650₺ istiyorlardı artık çorba parasını alan kodu verecek herhalde :)

• Kodlar kaçtan gidiyor makul fiyat varsa ilan açarım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam alacaktım bir baktım ödeme esnasında taksit seçeneği yok adamlar 4300 lirayı karttan tek çekim alıyor bunda bir gariplik yok mu sitedeki diğer ürünlerde de denedim hepsi tek çekim yapılıyor.
  • Arkadaşlar tv yi alan var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: hanturk06

Arkadaşlar tv yi alan var mı ?
    Hocam size PM den cevap verdim siz ne düşünüyorsunuz? Bu arada başka yorum yapacak olan var mı site güvenirliği ile ilgili.
  • Ayrıca konu biten sıcak fırsatlara taşınmış ayın 15'inde bitiyor niye böyle oldu?
    Hocam bende almadim ama acikcasi site ile ilgili bi guven problemi duymuyorum cunki banka yonlendiriyor sonucta ve anladığım kadarıyla sadece firmalar icin promosyon ürünleri satan yabanci sermayeli bir site. ama gerçekten firsat mi ona karar veremedim fiyat olarak oyle görünüyor ama tv modelinden emin olamadim 8000 serisi olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum 15 ine kadar sure var araştırmalar a devam ediyorum siz ne düşünüyorsunuz. Alsak mi ??

Hocam bende almadim ama acikcasi site ile ilgili bi guven problemi duymuyorum cunki banka yonlendiriyor sonucta ve anladığım kadarıyla sadece firmalar icin promosyon ürünleri satan yabanci sermayeli bir site. ama gerçekten firsat mi ona karar veremedim fiyat olarak oyle görünüyor ama tv modelinden emin olamadim 8000 serisi olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum 15 ine kadar sure var araştırmalar a devam ediyorum siz ne düşünüyorsunuz. Alsak mi ??

• quote:

Orijinalden alıntı: hanturk06

Hocam kampanya şartlarında indirimli olarak her iki model için 150 tane stok koymuşlar 15'inden önce biter mi bilmiyorum.Ben televizyon özelliklerinden anlamiyorum sadece fiyat karşılaştırması yaptığımda iyi gibi geldi birde site konusunda pek bilgi yok internette ondan dolayı çekimser kaldım ne yalan söyleyeyim bu şartlar Media Markt ta olsa televizyonu çoktan almıştım.

Stok bitmez sanirim biterse de kismet... Bende teknik olarak cok hakim degilim ama samsungun orta segment urunu diye biliyorum. Evet gorunen piyasaya gore uygun fiyatli gibi duruyor ama fiyat şişirme mi acaba diye de aklımdan geçiyor. Kafam cok karışık. Siz kac ekran düşünüyorsunuz

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.