Şimdi Ara

AKBANK indirim kodu ile Samsung 55nu7500 49nu7500 sanalmagazada 1000 tl indirim (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
7
Favori
10.073
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben alırsam 55 inç altı almam fiyat konusunda Samsung mağazaları 5400₺ falan diyor arada az bir fark yok yani inşallah hayırlısı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz 50HZ mi 100HZ mi? Bilgisi olan var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihancndn -- 8 Temmuz 2018; 0:45:32 >
  • Kodu 100 liraya satabilirim 0553 801 42 81
  • 50 TL'ye kodu paylaşabilirim alacak olanlara.
  • Kodu verebilecek olan var mı?
  • tv yi alan var mı?
  • Bende merak ediyorum. Tv nin inceleme videosu filan var mı arkadaslar. Fiyat performans ürünü mu acaba.. forumda rağbet görmedi gibi geldi bana..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yamuafi -- 16 Temmuz 2018; 18:6:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yamuafi

Bende merak ediyorum. Tv nin inceleme videosu filan var mı arkadaslar. Fiyat performans ürünü mu acaba.. forumda rağbet görmedi gibi geldi bana..
    Forumda hiç rağbet görmedi bence çok değerli bir televizyon dün bitti indirim zaten milletten ses çıkmadığı gibi bende vazgeçtim

• Ben alımını yaptın kargoda yarın teslim olacak.Sizlere bilgi vereceğim

• hiçbiryerde ne yorum var ne başka fiyat sadece liste fiyatı var. incelemelerinizi bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliozguryilmaz

Ben alımını yaptın kargoda yarın teslim olacak.Sizlere bilgi vereceğim
    Hocam ne yaptınız geldi mi?

• Geldi dün teslim aldım fakat işten dolayı daha kurduramadım.Kurdurunca size bilgi vereceğim.Kampanya 31 temmuza kadar devam ediyor zaten merak etmeyin.

• Ürün dün teslim edildi bugün kurulumu yapıldı. Ürünün görüntü kalitesi mükemmel, smart tv performansı hızlı. Evrensel kumanda özelliği ile Tv+Teledünya+Ses sistemini ni tek kumandayla kontrol ediyorum.

AKBANK indirim kodu ile Samsung 55nu7500 49nu7500 sanalmagazada 1000 tl indirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• cagri0146 kullanıcısına yanıt
    Hocam çok zahmetli olur ama vaktiniz varsa birde video çekip kısa bir tanıtım yapsaniz hiç bir yerde yok televizyon yeni olduğundan dolayı.

• Kusura bakmayın çekip yüklemem zor olur burda bi tanıtım var ama yabancı

• ock95 kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın çekip yüklemem zor olur burda bi tanıtım var ama yabancı

• quote:

Orijinalden alıntı: cagri0146

Kusura bakmayın çekip yüklemem zor olur burda bi tanıtım var ama yabancı
    https://youtu.be/3psZjDvwmE0
    Tamamdır teşekkür ediyorum

• 3 ayda döviz nerden nereye geldi. Bu tv hala bu fiyata alınır mı? alanlar memnun mu? bu fiyata 3900 civarı 49 inc başka alternatif var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: enorton

3 ayda döviz nerden nereye geldi. Bu tv hala bu fiyata alınır mı? alanlar memnun mu? bu fiyata 3900 civarı 49 inc başka alternatif var mı?
    Ben aldım çok şükür bir sıkıntısı yok beğendim cihazı 4300₺ ye almıştım ayrıca 270 lira hopi paracik geldi.Bu fiyata daha bulunacağını zannetmiyorum

• Televizyon satış fiyatı 7399₺ oldu

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.