Şimdi Ara

Aklimdaki 2 sistem arasinda tavsiye ve Amazon'dan almamin hesapli olup olmayacagi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhabalar. Yaklasik 1200 TL lik bir butceyle oyun oynamak icin bilgisayar toplayacagim onceden de konu acmistim ama yanlis yereymis yeniyim de
    Once aklimdaki ilk sistemin linki:http://pcpartpicker.com/p/KQd3K8

Ikinci sistem de bunun X4 860K + r7 (hangi modeli olacagina karar veremedim) seklinde olani.

Simdi APU sistemi finansal acidan daha mantikli ve performansta da cok buyuk farklar gozukmuyor Youtube'da gordugum kadariyla. Zaten APU geri kalirsa ikinci bir ekran karti alabilirim. Sizin bu konudaki onerileriniz nedir onu merak ediyorum.

Ayrica bu kurdugum sistemi Amazon'dan siparis ettigimde bana buradakinden daha mi pahaliya gelir bunu ogrenmek istiyorum.
    Ayni zamanda sistem uzerinde tavsiyeleriniz varsa duymak isterim tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Amazondan anakart Alamazsın.
    Garantilik durumlar sıkıntı olabilir.

Full değil ama parça olarak bence amazondan alabilirsin

• Penanggalan kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam peki vergi konusu ne olacak birkac foruma baktim ama herkes ayri telden caliyor vergi yememek icin yapilacak bir seyler var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Eiqu

Anladim hocam peki vergi konusu ne olacak birkac foruma baktim ama herkes ayri telden caliyor vergi yememek icin yapilacak bir seyler var mi

80 dolar altı ürünleri tek tek almaktan başka çare yok öyle yapıncada kargo parası yükseldiğinden eşit oluyor.

Tam vergi ödeyip iade alma şansın var ama ihtimal riskli yani 80 dolar üstü vergisiz alman imkansız :) yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlasildi Turkiye'den alacagiz oyleyse :) Peki Turkiye'de fiyat acisindan uygun bu tarz makine dizme sitesi var midir onerdiginiz bir site?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.