Şimdi Ara

Aklınıza ne geliyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oturduğum apartmanda görevli olarak çalışan şahsın eşi 2' dir benim evde olduğum sıralar kendi kız cocuguna küçük kuruyemiş tabağında kaymak gönderiyor.

Siz olsaniz ne düşünürsünüz ? Bu davranışın altında ne yatıyor ?

• Anlamadım sana kendi kız çocuğuyla kaymak mı gönderiyor
  • Liny L kullanıcısına yanıt

Evet. Çocuk 5-6 yaşlarında.

• Kocam seni arzuluyor demek istemiş, gel biraz sanada vursun demiş.

Mutlu musun şimdi

El âlemin karısı hakkında böyle düşünme
  • adrenalin876 A kullanıcısına yanıt
    Boşver kardeş sen sakın sempati duyup laf falan etme yanlış anlaşılır gönderirse teşekkür et sadece o kadar belki de niyeti kötü değildir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DFABFCB25

Kocam seni arzuluyor demek istemiş, gel biraz sanada vursun demiş.

Mutlu musun şimdi

El âlemin karısı hakkında böyle düşünme

Bo bir cevap. Bu konuyu ben anlamlandiramadigim için burda sizlere sordum. Konuda başka hiç bir detay yok.bu kadar konu. Kimse için kötü bir düşünce içerisinde değilim. Tamamen nötr bir durumdayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Liny

Boşver kardeş sen sakın sempati duyup laf falan etme yanlış anlaşılır gönderirse teşekkür et sadece o kadar belki de niyeti kötü değildir

Aslinda merakım şu? Bu eğer bir mesajsa mesajın iletilme yontemindeki kaymak çok saçma. Peki buna kendi çocuğuna alet etmesine ne demeli ? Bu noktalara geriliyorum. Burdan farklı ve mantıklı bir açıklama bulursam.kafamdakileri bırakıp oraya yoğunlaşmak istiyorum. Yoksa bu kadına çok pis kuruluyorum. Çocuğunu böyle bir şeye alet etmesini yanına bırakmak istemiyorum.

• Yok ya memleketten gelmiştir komşuluk gereği gönderiliyordur. Sende de bal varsa katıştır ekmeğe sür ye. Afiyet olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.