Şimdi Ara

Akp, AKK'yi kaldıracak. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Akk kalkıcak demiyo ki, gençlere sınırsız ücretsiz internet diyor. Ben mi göremedim acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bundeskanzler

Seçilme yaşı 18'e inecek nedir ya 18 yaşındaki adam ne görmüş ki hayatta devlet yönetecek.
    Bence en az 35 yaş ve üniversite mezunu olma şartı getirilmeli.

+ olarak siyaset okumuş adamlar milletvekili olmalı gereksiz bölümleri okuyup parası var diye milletvekili olan adam istemiyoruz.kalifiye adam ihtiyacını danışman yardımı ile çözersin zaten.bakanlıklar hariç ilgili alan okumuş adama gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ücretsiz internet isteyen falan yok. %50 düşmesi lazım fiyatların en az. Her sene sonunda zam geliyor fiyatlara. Akk desen 50 gb gibi komik bir rakam.
    Gta 5'i satın alsan boyutu zaten 50 gb üzeriydi. Nasıl bir komedidir bu akk
  • 13 yıldır interneti paralı kullanıyorum şimdi mi ücretsiz olacak döneklerin sözüne güvenmeyin
  • Trinidad Tobago T kullanıcısına yanıt
    Sınırsız 1mbps 2 gb akkli paket verirler akkden sonra 32knps ye düşer derler sınırsız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akk ile ilgili bir madde göremedim ben zaten. Akk kalkıcak dememiş ki adamlar, sınırsız ücretsiz internet demiş. Dediğin gibi olur muhtemelen verirlerse de. Hatta 2gb bile vermezler
  • net olarak AKK kaldırılacak nerede yazıyor?

GENÇLERE SINIRSIZ İNTERNET VAADİ
    Seçilme yaşını inşallah 18’e indireceğiz. 18 yaşındaki gençlerimizin dahi ülke yönetiminde yer almasına izin vereceğiz.
    Gençlerimize sınırsız internet imkanı vereceğiz.

internet ile ilgili bulabildiğim tek seçim vaadi bu.

Ben sözde zaten "sınırsız internet" kullanıyorum. Ama sınırsız internet, 50 gb akk den sonra 3mb'e düşürüyor.
  • Hocam yok zaten akk kaldırılıcak yazmıyor en azından ben de göremedim akk kaldırılıcak ibaresini. Chpden çalıp gelmişler bu bedava internet olayını ama.
  • karşılıksız 50.000 derken onu demek istemediler bence hani karşılığı yok derken faizi cartı curtu yok anlamındadır borç veriyom sonra öde gibisinden detayları tam net değil o işin ,memlekette milyonlarca işsiz dolu ortam tırlatılır yani...devletin boyle bişeye gücüde yetmez zaten...hangi parti olursa olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 4 Ekim 2015; 20:31:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bundeskanzler

Seçilme yaşı 18'e inecek nedir ya 18 yaşındaki adam ne görmüş ki hayatta devlet yönetecek.
    Bence en az 35 yaş ve üniversite mezunu olma şartı getirilmeli.
    Bence milletvekili seçilecek birinin en az lise mezunu olması yeterli. Çünkü rahmetli Bülent Ecevit de lise mezunuydu ama bilgi birikimiyle pek çok üniversiteliden daha üniversiteliydi.
    Seçilme yaşının ise 25 olarak kalması taraftarıyım. Bunu daha yukarı çekmek meclisi gençliğin dinamizminden yoksun tutmak, daha aşağı çekmek de sorumluluk alma yaşının yükseldiği, gençlerin eskiye göre daha uzun yıllar kendilerini çocuk gibi hissettiği günümüzde devlet yönetimi gibi büyük ciddiyet isteyen bir işi tehlikeye atmak demektir.

• Selamınaleyküm diyen 50.000 lirayı alip cikacakmi saniyorsunuz. Nasil bir is kuracak bunlar arastirilip verilecek, ekonomiye yük olacak bir vaat değil.
    Halihazirda is kurmak isteyen kadinlara bir miktar hibe yapılıyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Trinidad Tobago

Seçilme yaşını 18'e indireceğiz. Gençlerimize sınırsız ücretsiz internet erişme imkanı getiriyoruz. Kendi işini kurmak isteyen gençlerimize 50 bin liraya kadar destek sunma imkanı getiriyoruz. Bakın kredi değil, 50 bin lira karşılıksız destek. Cebine 50 lira konacak ve diyecek ki buyur. Eğer bu yetmiyorsa 100 bin liraya kadar faizsiz kredi vereceğiz. Gençlerimizin kullanacakları 100 bin lira kredi için yüzde 85 oranında kefalet imkanı sağlayacağız. Yeni iş kuran gençlerimize 3 yıl boyunca gelir vergisi muafiyeti sağlayacağız.

İlk kez iş bulan her gencimizin maaşının 1 yıl boyunca devlet tarafından karşılanmasını sağlayacağız.Bu hem işçiye hem iş verene destektir. Gençlerin istihdamının bu derece desteklendiği dünyada örnek yoktur. Gençler ya kendi işini kursun, ya da bir işe avantajlı müracaat etsin.

Haber7.com

Tüm vaatleri ekleyeceğim.

• Benim işime yarayan bir vaat yok gene ,boş geçiyoruZ bu seneyi

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.