Şimdi Ara

ALEX:''SAMSUN MAÇINDA PENALTIYI BİLEREK KAÇIRDIM'' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ALEX PENALTIYI ATAMADI ATAMAYIMCA MAHSUS ATMADI GİBİ LAFLAR ÇIKARDILAR
  • Gol olsa yanlışlıklamı attım diycekti

Ulen Fenerliler bu topikde haber yalanmış yorum yapmayın diyonuz shevcenko-raul topiğinde yalan olduğu halde sizde yorum yapıyosunuz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemo91

Gol olsa yanlışlıklamı attım diycekti

Ulen Fenerliler bu topikde haber yalanmış yorum yapmayın diyonuz shevcenko-raul topiğinde yalan olduğu halde sizde yorum yapıyosunuz.

Hocam o topikte GS resmi sitesinden alınmış bu haber yalandır yada Tulun'un başka bir yerde yapmış olduğu açıklamanın linkini göremedim.

Ama bu topikte link verilmesine rağmen herkes almış başını gidiyor..

• Tartışmaya yeni boyut kazandırayım.Alexin dediği doğrudur da o linkteki haber yalandır.
  • hocam o topicte yalanda olsa kaynak var
    quote:

Orjinalden alıntı: cemo91

Gol olsa yanlışlıklamı attım diycekti

• zaten hep penaltı kaçırıyo ben alıştım o nasıl alışamadı
  • Arkadaşlar neden böyle yapıyorsunuz. Fenerliler o pozisyon için mahçubiyet duyuyorlardı. Bu sitede fenerlileri hoş etmek için böyle bir haber yapmış. Biraz anlaış lütfen. Ne olacakki yani bu tarz kararlar hep fenerbahçe maçlarında oluyor. Sizi anlayışlı davranmaya çağırıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: visualize

ben okudum sen merak etme JeremY işyerinden ne kadar cok fırsat buluyorsun cok merak ettim yanılmıyorsam bankacılık ciddi bir meslek...yanlış anlama cidden cok düşünüyorum senin yazılarını okurken ve o iş yerini düşünüyorum cok ilginç ...sürekli dh yi takip edip gündemi takip ediyorsun ...

ayrıca fb işine geleni istedigi gibi yazar bu ilk defa olmuyor asparagas der şu der bu der sonuçta seksentane film dönüyor...

İşte yaşamdan dönen ehrşeyi , bildiginiz gibi döndüğünü zannediyorsunuz..Bilmedikleriniz konusnda da fikir yürütmekten geri kalmıyorsunuz..

Bankada çalışan herkes illa parayla , kıymetli evraklarla boğuşmaz..sağdan sola koşuşturmak zorunda değildir..Ben marka yöneticisiyim..IT sektöründeki herşeyden sorumluyum bu yüzden DH'i ve diğer siteleri gezmek , görmek fikir edinmek zorundayım..firmalarımı bu gelişmelerden haberdar etmek durumundayımm..Senin anlayacagın ifadeyle ben zaten işimi yapıyorum..Haddini aşarak "işini yapsana" demeye geitrmişsin ama küstahlık yapmak için bazı konular hakkında bilgi sahibi olman gerektiğini unutmuşsun..Babanın , senin GS kulübüne yakın olman , veya futbol dünyasından bazı isimleri yakından tanıyor olması , sana işimi nasıl yapacagım konusunda konuşma hakkını vermez..

Sana daha açık ifade edeyim
    Sana ne!!!!

• quote:

Orjinalden alıntı: JeremY

quote:

Orjinalden alıntı: visualize

ben okudum sen merak etme JeremY işyerinden ne kadar cok fırsat buluyorsun cok merak ettim yanılmıyorsam bankacılık ciddi bir meslek...yanlış anlama cidden cok düşünüyorum senin yazılarını okurken ve o iş yerini düşünüyorum cok ilginç ...sürekli dh yi takip edip gündemi takip ediyorsun ...

ayrıca fb işine geleni istedigi gibi yazar bu ilk defa olmuyor asparagas der şu der bu der sonuçta seksentane film dönüyor...

İşte yaşamdan dönen ehrşeyi , bildiginiz gibi döndüğünü zannediyorsunuz..Bilmedikleriniz konusnda da fikir yürütmekten geri kalmıyorsunuz..

Bankada çalışan herkes illa parayla , kıymetli evraklarla boğuşmaz..sağdan sola koşuşturmak zorunda değildir..Ben marka yöneticisiyim..IT sektöründeki herşeyden sorumluyum bu yüzden DH'i ve diğer siteleri gezmek , görmek fikir edinmek zorundayım..firmalarımı bu gelişmelerden haberdar etmek durumundayımm..Senin anlayacagın ifadeyle ben zaten işimi yapıyorum..Haddini aşarak "işini yapsana" demeye geitrmişsin ama küstahlık yapmak için bazı konular hakkında bilgi sahibi olman gerektiğini unutmuşsun..Babanın , senin GS kulübüne yakın olman , veya futbol dünyasından bazı isimleri yakından tanıyor olması , sana işimi nasıl yapacagım konusunda konuşma hakkını vermez..

Sana daha açık ifade edeyim
    Sana ne!!!!

iyi laf olmuş

• Tabi canıım
  • yalan söylüyor.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.