Şimdi Ara

Alfa Romeo Guiletta alıyorum yarın.Fiyatı nasıl? (Araç Alındı...) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
2.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zarinca

Bencede 2. el ve piyasası olmayan bir otomobile o kadar para vermek akıl karı değil.2. elin ne zaman ne kadar masraf çıkaracağını bilmezsiniz.

Madem 60.000 gözden çıkardınız o fiyata hb dizel yada benzinli bir çok sıfır otomobil var.Sıfır otomobil kullanmamın keyfi çok farklıdır.

Alfaya 60 bin çok diyorsunuz ama asıl bu ortamda sıfır arabaya 60bin bağlamak akıl karı değil bence.Alfa daha ne kadar değer kaybedebilir ki 2.elde zaten?Ama sıfır alacağınız araçlar için 10bin TL zararı gözden çıkarın.Piyasa inanılmaz şişmiş durumda.Zaten satışların geçen yıla oranla %30 azalması da bunu gösteriyor.Şu zamanda araç alınacaksa ancak 2.el alınır...
  • içi bence de kötü.yakıt tüketiminde söylenen ortalamaları yakalayabiliyor mu merak ettim.
  • Arabadan ne beklediğine bağlı ama bu devirde ikinci eli olmayan 2 yaşındaki benzinli arabaya 60.000 TL vermezdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daywalkerrr

quote:

Bencede 2. el ve piyasası olmayan bir otomobile o kadar para vermek akıl karı değil.2. elin ne zaman ne kadar masraf çıkaracağını bilmezsiniz.

Madem 60.000 gözden çıkardınız o fiyata hb dizel yada benzinli bir çok sıfır otomobil var.Sıfır otomobil kullanmamın keyfi çok farklıdır.

Alfaya 60 bin çok diyorsunuz ama asıl bu ortamda sıfır arabaya 60bin bağlamak akıl karı değil bence.Alfa daha ne kadar değer kaybedebilir ki 2.elde zaten?Ama sıfır alacağınız araçlar için 10bin TL zararı gözden çıkarın.Piyasa inanılmaz şişmiş durumda.Zaten satışların geçen yıla oranla %30 azalması da bunu gösteriyor.Şu zamanda araç alınacaksa ancak 2.el alınır...

Markaya bağlı bir durum, 2-3 yıldır VW alıp zarar edeni neredeyse görmedim. CC üzerinden 7.000 TL kâr eden bile var, tamamen markaya odaklı bir şey. Eskisi gibi sıfır otomobil aldığın zaman kafadan 5-10.000 TL zarar etmiyorsunuz.

• Bence pazarlıkta bastırın satıcı satmaya niyetliyse bence 62 .000 tl olanı alın sırf 3.000 tl fark cam tavan için değer ve hsar kaydı olmayan sorunsuzbir araç almış olursunuz.Artı km de cabası.59.000 tl isteyen 55.000 tly verirse alın derim.
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-alfa-bayrak...emsalsiz...1.4-tb-dist-17ohb...sp...cam-tvn-168068411/detay/

Tanıdık bilindik gecmisi belli bu aracın. Alfisti Turkey'e girerseniz şeceresini görebilirsiniz.

Not: Araçla ilgim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FatihMehmet* kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaş otomatik bakıyor sanırım ilandaki araç manuel ve bence daha iyi ama arkadaiş otomatik istiyor sanırım.
  • Araç harika
    2. İlan daha mantikli sanki biraz daha zorlayip 58e almanız çok daha güzel olur

• quote:

Iyi hoş ancak 60 bine baz donanım dizel ler orta donanım dahi olmayan benzinliler satılıyor guiletta ağzına kadar dolu 1.4 turbo motor şekli olsun yol tutuşu olsun güzel araç bence alternatifi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

quote:

Iyi hoş ancak 60 bine baz donanım dizel ler orta donanım dahi olmayan benzinliler satılıyor guiletta ağzına kadar dolu 1.4 turbo motor şekli olsun yol tutuşu olsun güzel araç bence alternatifi yok

Alfa Romeo Guiletta alıyorum yarın.Fiyatı nasıl? (Araç Alındı...)

Alfa Romeo Guiletta alıyorum yarın.Fiyatı nasıl? (Araç Alındı...)

Yukarıda ki otomobiller donanım ekletmeden bile bana göre Guiletta' dan çok daha iyi vede perfonmaslılar.

2 tavisye ettiğim otomobilerin tek eksi tarafı bana göre yüksek bir fiyatan satılmasıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zarinca -- 12 Haziran 2014; 1:47:56 >

• Koyduğunuz araçlardan i30 atmosferik ve ciddi tüketimi var ve sürüş ruhu Alfa olamaz astra rakip ancak 1500 kg yakışıklı ancak yüzü eskidi kasa değiştirecek ve şehir içi yine 9-10 litreyi zorlanmadan yakan bir araç yine Alfa mantıklı duruyor en azından dönüp baktırıyor kendine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vetenes -- 12 Haziran 2014; 1:47:40 >
  • Premium bir otomobil alıyorsunuz, Fiyatı türkiye şartları için uygun, Çift kavrama şanzımana ve 1.4 170 hp gibi güçlü bir motora sahip modeldir. Alfa romeo' sadece bir 'otomobil' değildir. Tutkuların insanı, otomotiv tarihine hakim bir insan olduğunuzu düşünüyorum, Şimdiden hayırlı olsun, Tutkuyu sizde yaşayacaksınız .
  • Su arabanin ic tasarimini yapan kisiler disini nasilsa yaptik icini bosverin de hadi seri uretime gecelim demisler.

• Amasya plakalıyı amasyada görüyorum ara sıra gittiğim zamanlar. Güzel araç fiyatı da uygun bence gui de karar kıldıysanız 1000 tl lik hasar , hasar bile sayılmaz

• Muhtesem aracta o direksiyon nedir abi

• alfa forumlarına bakın secereli ve bilindik araçlar mevcut.

• Guiletta ile hyundai nasil kiyaslanir anlamiyorum gercekten nekadar zevksiz bi toplumuz Guiletta buram buram kalite akiyor yolda ne guzel tasarim diyip donup bakiyosun ..hayatimda hic yamuk H armali araba hyundai yani ilgimi cekmedi cekmezde ..zevkli ruhu kalite ve asil adam Guiletta ya keyifle biner herzamanda bi mercedes bi bmw gibi premium gorunur

• Hocam Alfa kalite olarak Bmw,A3,Mercedes A serisi,Volvo V40 la fln yarışır muhtemelen.Nasıl oluyor da Hyundai ile bir tutuyorsunuz anlamadım.Bir kere araç karizmatik.Araçta multiair denen ödül almış bir motor bulunmakta. 0-100 km hızlanması 7.8 sn denen bir arabadan bahsediyoruz.Muadillerinin hiçbiri bu performansı sergileyemiyor.Üstelik 59 bine anlaştığım aracın bir çok extrası mevcut.Şu an sıfır değeri 80 bin olan araca bu extraları eklettiğinizde min 85bin TL para veriyorsunuz.Yani 2 yıllık aracı yaklaşık 25bin TL ucuza alıyorum.60 a aldığın alfayı 1 yıl kullanıp yine 60 a rahat satarım diye düşünüyorum. Sonuçta araç C sınıfı ve ödül almış bir araç.Beni korkutan yakıt kısmı ama zaten kafamdaki diğer arabalar Bmw 1.16i ve A3 olduğundan onlarda Alfadan aşağı yakmıyor...
  • Daywalkerrr D kullanıcısına yanıt
    Çok fazla bu foruma danışmamak gerekir böyle özel konuları. Alfatürk vs gibi yerlere danışmak daha sağlıklı olur. Hyundai diyen arkadasa kızmamak gerekir, geçenlerde ciddi ciddi linea ile kıyaslayan vardı.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.