Şimdi Ara

Alfa Romeo Guiletta alıyorum yarın.Fiyatı nasıl? (Araç Alındı...) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
2.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence alfa arabada mantik aramamak lazim. Tarz arabasi sonucta. Mini ile karsilastirlabilir. Parayi cok sorun etmeyen ve para sorunu olmayan birisi olmaniz lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyilmaz77 -- 12 Haziran 2014; 9:18:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lüks spor paketi ne kadardir bilen varmı?
    http://www.alfaromeo.com.tr/tr/#/models/giulietta/outfits-and-pack/luks-spor-paketi

bir de ne kadar indirim yapıyorlar,alfada

haftasonu bir ugrayip fiyat alacagim

1.4 tsi dsg 150hp leon fr
    1.4 multiair tct 170hp gui
  • quote:

Orijinalden alıntı: goofyitu

lüks spor paketi ne kadardir bilen varmı?
    http://www.alfaromeo.com.tr/tr/#/models/giulietta/outfits-and-pack/luks-spor-paketi

Hocam Alfayı sıfır almak çok karlı değil.Çok yüksek miktarda zarar etme şansın var. 2.eli zaten ucuz olduğundan ve ucuza aldığından zarar bile etmeyebilirsin satarken...

• quote:

Orijinalden alıntı: zarinca

quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

quote:

Bencede 2. el ve piyasası olmayan bir otomobile o kadar para vermek akıl karı değil.2. elin ne zaman ne kadar masraf çıkaracağını bilmezsiniz.

Madem 60.000 gözden çıkardınız o fiyata hb dizel yada benzinli bir çok sıfır otomobil var.Sıfır otomobil kullanmamın keyfi çok farklıdır.

Iyi hoş ancak 60 bine baz donanım dizel ler orta donanım dahi olmayan benzinliler satılıyor guiletta ağzına kadar dolu 1.4 turbo motor şekli olsun yol tutuşu olsun güzel araç bence alternatifi yok

Alfa Romeo Guiletta alıyorum yarın.Fiyatı nasıl? (Araç Alındı...)

Yukarıda ki otomobiller donanım ekletmeden bile bana göre Guiletta' dan çok daha iyi vede perfonmaslılar.

2 tavisye ettiğim otomobilerin tek eksi tarafı bana göre yüksek bir fiyatan satılmasıdır.

İgnore listeme biri daha eklendi.Yahu hangi akla hizmet bu arabaları Jülyet'in karşısına çıkarıyorsun?Hangi alanda bu araçlar Jülyet'e rakip Allah aşkına?Bir araştır önce araçlar hakkında birazcık bilgin olsun ondan sonra burada öneride bulun.Orta donanım normal C sınıfı araçları, gidiyor full donanım executive C sınıfı bir otomobile rakip olarak gösteriyor.Üstelik Jülyet'in iki araca göre çok daha iyi olan performansından bi haber olarak, bu iki aracın ondan daha iyi performansa sahip olduğunu söylüyor.Hakkaten bu forumda bilgisiz çok insan var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LanciaDeltacı -- 12 Haziran 2014; 10:17:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LanciaDeltacı

quote:

quote:

quote:

Bencede 2. el ve piyasası olmayan bir otomobile o kadar para vermek akıl karı değil.2. elin ne zaman ne kadar masraf çıkaracağını bilmezsiniz.

Madem 60.000 gözden çıkardınız o fiyata hb dizel yada benzinli bir çok sıfır otomobil var.Sıfır otomobil kullanmamın keyfi çok farklıdır.

Iyi hoş ancak 60 bine baz donanım dizel ler orta donanım dahi olmayan benzinliler satılıyor guiletta ağzına kadar dolu 1.4 turbo motor şekli olsun yol tutuşu olsun güzel araç bence alternatifi yok

Yukarıda ki otomobiller donanım ekletmeden bile bana göre Guiletta' dan çok daha iyi vede perfonmaslılar.

2 tavisye ettiğim otomobilerin tek eksi tarafı bana göre yüksek bir fiyatan satılmasıdır.

İgnore listeme biri daha eklendi.Yahu hangi akla hizmet bu arabaları Jülyet'in karşısına çıkarıyorsun?Hangi alanda bu araçlar Jülyet'e rakip Allah aşkına?Bir araştır önce araçlar hakkında birazcık bilgin olsun ondan sonra burada öneride bulun.Orta donanım normal C sınıfı araçları, gidiyor full donanım executive C sınıfı bir otomobile rakip olarak gösteriyor.Üstelik Jülyet'in iki araca göre çok daha iyi olan performansından bi haber olarak, bu iki aracın ondan daha iyi performansa sahip olduğunu söylüyor.Hakkaten bu forumda bilgisiz çok insan var.

Hyundainin 0-100km hızlanması 11sn,Astranın 10.2sn ve Giuliettanın 7.8sn.Özellikleri kopyala-yapıştır yapıyor ama asıl performansın yazdığı kısmı yollamıyor.Yersen:)

• Guiletta tam önden ve tam arkadan bakıldığında çok şık araç fakat profilden bakinca kötü duruyo bana göre araç yerden çok yüksek

• quote:

Orijinalden alıntı: LanciaDeltacı

quote:

quote:

quote:

Ben kes kopyala yapıştır yapmıyorum

Siz sadece kağıt üzerinden perfonmansa ve fabrika değerlerine bakıyorsunuz.Hepsini kısa sürede olsa kullandınız mı ?

Ben Guiletta ve diğer bahsettiğim otomobilleri yakından inceledin üstelikte kullandım.Bende Guilettayı yakından incelemeden hayel ederdim ama inceleyip kullandıktan sonra bu hayallerimin boş olduğunu gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zarinca -- 12 Haziran 2014; 10:59:09 >

• Hyundai ile Alfa'nın kıyaslandığını ilk kez görüyorum. Vizyonsuzluk bu olsa gerek. i30'dan zaten fiyatı yüzünden nefret ediyordum şimdi jülyetle kıyaslandı ya tamamen ifrit oldum o araca
  • hayatında Alfa'ya binmemiş kişilerin saçma sapan kulaktan dolma bilgileriyle yok Alfa şöyledir,böyledir,alınmaz demelerine aldırış etmeyin. Alfa gibi premium marka araçları düşünüyorsanız,markanın forumlarına bakın. Kendi fikrime gelecek olursak, bravo'yla aynı platformda üretilmiş bir otomobil. Dışı Alfa'ya yakışır,ama içi için aynı şeyleri söyleyemem.(156 gibi bir iç tasarımdan sonra yavan geldi) Kesinlikle mutsuz etmez.
  • 0 km spor pk li 84500 2 bakım hediye
    far,tavan döşeme,direksiyon,konsolda ekran eski kasadan farkları
    yenlendiği için pahalı 2012-2013 fiyatlarına baktım şu anda 2.el fiyatları o zamanın 0 fiyatı alan zararına satmıyor yani
    araçla ilgili yol tutuş muazzam direksiyon tepkileri çok iyi dış görünüm iyi suspansiyon konforu yeterli donanım yeterli
    hızlanma kağıt üstündeki kadar iyi değil ölçmedim ancak zor o değerler,yakıt şehir içi 8-9 uzun yol 6.5-7 civarı iç mekan genişliği önde iyi arkada orta,iç görünüm konsol yenilendiği için fena değil eskilerde direksiyonun katkısıyla kötü
  • quote:

Ya Hu..

Bir şey diyecektim ama vazgeçtim.

Sadece en azından, hiç olmadı (bak ilk kısmını boşveriyorum, görmezden geliyorum) mesajından şu "perfonmaslılar" kelimesini kaldırsan? Uymamış pek..
  • Integrale I kullanıcısına yanıt
    Birşey deme, vazgeçtiğin iyi olmuş hocam. Ipin ucunu kaçırsam neler diyeceğim ama..

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-2012-otomatik%2Ccam-tavan%2Ckirmizi-deri%2Calfa-romeo-giulietta-167757126/detay

Birde bu cıktı sımdı.Total 4000 lık bı hasar kaydı var boyamadan.FIyat 62 ama derı dosemesıne kadar mevcut.Ne dıyorsunuz alınır mı?
  • Daywalkerrr D kullanıcısına yanıt
    4000 tl.lik hasar kaydını büyütmemek lazım. 3 Ay önce arkadaşımın Bmw 1.16 d sol ön çamurluk +sol far değişimi için 10bin tl hasar kaydı çıktı. Aynı hasarı özel servis 3bin tl civarına halledebiliedi.

• Benim de düşündüğüm bir araç Giulietta. Son derece şık ve performanslı. Ancak iç tasarımı yüzünden soğuyorum bu araçtan.

En azından açılır navigasyon ekranı olsaymış, biraz şıklık katabilirmiş içine ama yok malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daywalkerrr

quote:

Orijinalden alıntı: goofyitu

lüks spor paketi ne kadardir bilen varmı?

Hocam Alfayı sıfır almak çok karlı değil.Çok yüksek miktarda zarar etme şansın var. 2.eli zaten ucuz olduğundan ve ucuza aldığından zarar bile etmeyebilirsin satarken...

ekranli ve deri koltuklu dusunuyorum
    2.el hep eski,ekransız ama

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-sahibinden-tertemiz-2012-model-otomatik-giulietta-full-plusfull-164361830/detay

Sizi çok yordum biliyorum ama bu son olsun.64 istiyor sahibi.Bana çok fazla geldi 59 a fln araç bulmuşken esasen.Spor paket extrası+az km si buna değer mi sizce?
  • Daywalkerrr D kullanıcısına yanıt
    Bahsi geçen ilanlar arasında benim tercihim en son koyduğunuz olurdu. Hasar kaydı böyle araçlar için yüksek meblağ değil. Bu iyidir hocam, kırmaya çalışın fiyatı..

• quote:

Orijinalden alıntı: kahraman202

Bahsi geçen ilanlar arasında benim tercihim en son koyduğunuz olurdu. Hasar kaydı böyle araçlar için yüksek meblağ değil. Bu iyidir hocam, kırmaya çalışın fiyatı..

Tampon ve sağ ön çamurluk değişmiş.Buna göre diğerlerine göre fiyatı yüksek kalmıyor mu bir de 64bin derken?
  • Param olsa o kadar düşünmeden alacağım.Tasarımı harika,kendisi harika daha ne olsun.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.