Şimdi Ara

Alfacıların son yardımı :)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba sonunda aracımı sattım ve bugün fiyat aldık alfa bayiisinden aşşağıda açıkladığım gibi yardımlarınızı ve düşüncelerinizi bekliyorum.

Buz Beyazı 1.6 Dizel Araç Cam tavan-sunroof ve fonksiyonel paket yani blue me falan telefonla konuşma ve karartılmış camlar var.

Bu aracın bayii satış sorumlusuyla konuştugumda %9 iskonto yaptım diyor ve aracı 67 civarı bir fiyata bırakıyor spor paket eklettirmeyi düşündüm araç 71.500 civarı birşey oldu diyor bayiinin ve satış sorumlusunun adını vermek istemedim burda,fiyatlara gelecek olursak arkadaşlar babamın son anlaştıgı 67.500 + 600 tl dosya masrafı aracımda olacak özellikler 1.6 dizel distinctive paket ve fonksiyonel paket + sunroof + cam tavan = 67.500+600 sizce fiyatı nasıl arabayı normal fiyatıyla kıyasladığımızda ? bu arada unutmadan söyleyeyim araç rengi buz beyazı,kırmızı çok istiyordum fakat malum nazar göz vs den dolayı beyaz almaya karar verdim,araca buz beyazı olduğu için 720 TL de renk farkı var sonuç olarak 67.500 ediyor ve sitede configuratorde böyle bir araç yaptığımda 70.549 TL yapıyor fakat plaka tescil vs HARİÇ. benim yukarıda belirttiğim fiyatta anahtarı alıp binme fiyatı yani plaka tescil vs ruhsat hepsi içerisinde.Görüşleriniz merak ediyorum lütfen ama lütfen bir an önce yardımcı olursanız çarşamba günü devir edeceğim arabamı ve haftasonu annemle babamın aracı alıp gelme şansları var fiyat sizce nedir iyimidir yoksa başka bayileremi sor dersiniz acil yarımlarınızı bekliyorum,çok teşekkürler

• yardımcı olacak yokmu arkadaşlar ?
  • Fiyat olarak birşey diyemem ama bende de buz beyazı var hala kırmızılara gözüm kalır. Nazarsa buz beyazına da değiyor misal benimkine değdi :)..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.