Şimdi Ara

AlienWare ICIN DESTEK LUTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Elimde ALIENWARE markalı AREA-51 Serisinden Model NO:766SN0 bir notebook var.
    Bu cihaza format ile komple yeniden işletim sistemi kurmak istiyorum. Fakat cihazın XP sürücülerini sadece resmi web sitesinden yani
    http://www.alienware.com dan edinebileceğimi ne yazıkki anlamış durumdayım.
    Sorun şu bu siteden sürücü almanın tek yolu sitenin support bölümüne üye olmakmış ve üye olmak için account number - email falan istiyor
    ben cihazın arkasındaki acc no yazan yerdeki değerleri giriyorum fakat sürekli account number error mesajı veriyor ve beni üye yapmıyor.
    Cihazın arkasındaki bilgileri aşağıda veriyorum konunun ehli arkadaşların ilgileneceğini ümid ederim.
    *Bu ürünün XP sürücülerini edinebileceğim alternatif bir site varmı?
    *Acaba benden kaynaklanan bir hata yüzündenmi üye olamıyorum?
    *Bana bu siteden account açabilirmisiniz?
    CIHAZIN ARKASINDA YAZANLAR

ALIENWARE Personel Computer
    Area-51m Input: 20V=8A

The device complies with Part 15/68 of the FCC Rules.Operation is
    subject to the following two conditions: (1) this device may not cause
    harmful interference, and (2) this device must accept any interference received,
    including interference that may cause undesired operation.Apparatus Claims of U.S.
    Patent Nos. 4,631,603; 4,577,216; 4,819,098 and 4,907,093 licensed for limited viewing
    uses only.
    Model NO: 766SN0

FC Alienware Corp. Area 51-M
    Assembled From Tested Componets (Complate System not tested by FCC)
    Support#: (866) 287-6727 For home or office use
    Account#AW- PC-273208A

• merhaba ben de alienware area 51 desktop kullanıyorum ve aynı sorunu bende yasadım. Öncelikle ürünü sıfır mı aldınız eğer sıfır almadıysanız ilk sahibi o numarayı kaybetmiş olabilir yeni gelen bilgisayarın içinde acoount number yazar sizin yazmış oldugunuz account number ile giriş yapılamıyor. Driverlar için yabancı ülkelerde ki alienware forumlarını deneyebilirsiniz mesela alienfx denilen ışık sisteminin yazılımını bulabilmek için günlerce uğraştım siteden indirmek çok zor ve genelde yeni gelen bilgisayarla tüm driverlar ve programlar gönderilidiği için tekrardan yollamayabiliyorlar. Bunun dışında laptopunuzun tam modelini aratarak ekran kartı, ses kartı, ana kart vs. gibi özelliklerini bularak driverları bulabilirsiniz. Örnegin Ati mobility HD 3870 diye bir ekran kartı varsa üzerinde atinin sitesinden bu kartın son sürüm driverını kurabilirsiniz. Mail Adresim : ardayar@hotmail.com buradan bana ulaşabilirsiniz. Adım ARDA YAR. bu arada sanırım biraz eski bir model eğer satmayı düşünürseniz bilgim olsun teşekkürler cevabınızı bekliyorum..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.