Şimdi Ara

alım-satım masrafı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    2. el bir araç almayı düşünüyorum.
    97-98 model 12-13 bin ytl lik bir araç için alım-satım masrafları yaklaşık ne kadar tutar.
    bu değer neye göre değişir?
    saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electrics -- 16 Mart 2007; 17:32:41 >

• kolay gelsin diyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bravaman -- 16 Mart 2007; 17:34:14 >
  • bende düzelttim
  • sorumla ilgili cevabınıda bekliyorum.
  • yaklaşık fiyatlar

noter.................300
    sigorta...............150
    ruhsat ...............100
  • Bebeği olanlar için ücretsiz 4 adet huggies bez:

http://www.enemicibebekbezi.com/basvurularadd.php
  • 2001 golf comfortlıne 465 mılyon noter 230 mılyon plaka ruhsat takıpcı parası ayrıca 152 mılyon trafık sgortası
  • ceycey arkadaşım.
    senin ödediğin bu fiyatlar normalmi?
    yüksek gibi geldi bana.
  • valla noter dolandırcak deyıl benı yenı plaka cıktı ruhsat cıktı artı takıpcı parası arastırdım cok uygunmus sonucta 2001 model araba noter parası normal bence trafık sgortası zaten belırlı fıyat...suan normalı bu ayrıca 1.424 mılyara kasko yaptırdım akrsı tarafa 50 mılyara kadar hasar oduyor...mlum x5 cogaldı ne olur ne olmaz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceycey84x -- 21 Mart 2007; 10:25:13 >
  • Plaka değiştiyse normal fiyat.

quote:

Orjinalden alıntı: electrics

ceycey arkadaşım.
    senin ödediğin bu fiyatlar normalmi?
    yüksek gibi geldi bana.

15.350 YTL. kasko değeri olan araç için noter masrafı 302 YTL. trafik sigortası 150 YTL. zaten bu sabit fiyat. Trafikte ruhsat değişimi (plaka aynı kalacaksa) aracı olmazsa kendi başına 40 ytl.ye halledersin. ama aracı olursa 75-100 YTL. civarı ne tuttururlarsa. Ben tanıdığa 50 YTL.ye yaptırdım.
  • ya benıma rakdasta benden baya yuksek fıyata hal etmıs ayrıca arac kac modeldı?ben 21 mılyara aldım arabyı ama zaten 2001 model bır arac golf4 465 mılyon cıkıyor noterde hıc cıkar yok zaten.kendım halletseydım dedıgım fıyata gelırdıde benım tanıdıgım yok sonucta takıp ısınde?zaten 34 den 35 oldu plaka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceycey84x -- 21 Mart 2007; 11:38:24 >
  • 2001 model Clio HB RXT benim araba. Plaka değişimi senin maliyeti artırmış.Noterde modeline göre listeden araç kasko değerine bakılıyor ona göre değişiyor maliyet.Zaten her araba için farklı bu yüzden noter masrafı.

quote:

Orjinalden alıntı: ceycey84x

ya benıma rakdasta benden baya yuksek fıyata hal etmıs ayrıca arac kac modeldı?ben 21 mılyara aldım arabyı ama zaten 2001 model bır arac golf4 465 mılyon cıkıyor noterde hıc cıkar yok zaten.kendım halletseydım dedıgım fıyata gelırdıde benım tanıdıgım yok sonucta takıp ısınde?zaten 34 den 35 oldu plaka.
  • evet aynen ole plaka deyısmese sadece ruhsat deyıscek olsaydı oda cok az bır ucretle bıtecektı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceycey84x -- 21 Mart 2007; 12:29:50 >
  • arkadaşlar bende bugün bir araba buldum.
    araba bursa plakalı bende ankara plakasına çevireceğim alırsam.
    bu durumda extra masrafım ne kadar olur.toplam alım satım masraflarım ne kadar tutar.
    birde aracın muayenesi geçmiş.bu durumda extra bir ücret talep edilirmi?
    araçların kasko değerini gösteren bir tablo varmı.
    deneyimli arkadaşlar.acil cevaplarınızı bekliyorum.
    selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electrics -- 21 Mart 2007; 15:11:17 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.