Şimdi Ara

Ally

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu alt clanı herhangi bir clan başkanı bozabiliyormuş bu nasıl oluyor ? Anlatırsanız sevinirim...

• Bugdan kaynaklanan bisey!Bende anlamadım daha...
  • başka bir clan başkanımı bozuyor nasıl yani böyle bir şey varmı?
  • Walla ben de bugün duydum . Ally aldım birinden başka bi clan başkanı bozar dedi bana
  • anlamadın biraz acar mısın?
  • Zaten ben de pek bişey anlamadım o yüzden sordum . Bana ally verenin dediği şey allyi herhangi bir clan başkanı bozabiliyormuş.
  • ilginç bi macro nasıl yüklendiğini we yapıldığını bilmiorum ama onu yaptığınız zaman istediğinz alyy clanının pelerinini düşürebiliosunz..bu başka clan liderleriyle ilgisi yok sadece bi bug dan dolayı bulunmuş bir macro
  • adamlar her şeyin macrosunu bulmuş
  • benım alt clanda öle gitmesin ne zmandan berı bu sölenti var bilıyomusunuz
  • Adam oclana girip bu clandan çıkıyo Bug dan yararlana bilir
  • böle bişi var herangibir clan baskanı düşürebilir quit confederansy veya ban knights dediği zmn sizin üstünüze tıklayıp plrin düşer
  • topicte 9 mesaj war 900 küsür kişi bakmış ama.İlginç..##
  • hiç biriniz bişi bilmiosunuz ya komiksiniz macroymus muahuahuahu

hiç gulceim yoktu

herhangi bi clan lideri ally almış bi clan liderinin ustune tıklayıp command dan ban_knights derse ally i patlatır ailesinin sovulmesini isteyen yapsın bana yapıolar giriorum tum sulalesine

• oh be sonunda işime yarar bi cevap geldi sağol
  • eger sen clan başkanıysan ally olan bir clan başkanı gordugunde adamın üstüne tıkla sonra H ye bas ordan KİNGHTS a tıkla oradanda BAN_KİNGHTS de adamın pelerini düşer :) bu bir bugdır bende cok yaptım zevkli bişi
  • Bana da kaç kere oldu ne istiyolar anlamıyorum .
  • yapanlar ve yapmayanlar var aynı topicte birileri sülalesini elden geçiriyor öbürü zevkli diyor garip
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.