Şimdi Ara

ALLY HAKKINDA BİR SORU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HERKEZE İYİ AKŞAMLAR EĞER SORUMA CEVAP VERİRSENİZ SEVİNİRİM.BENXİGENON SERVERİNDE HUMANIM VE ONLYPAİN CLANINA ALLY OLUYORUM FAKAT 30 DAKİKA SONRA DURDUK YERE ALLYDEN ATILIYORUM PELERİN GİDİYOR ÜST CLAN BAŞKANININ ATMAYACAĞINIDA BİLİYORUM ÇÜNKÜ KENDİSİ BENİM ÇOK İYİ BİR ABİM OLMAKTADIR LÜTFEN BİR CEVAP VERİN

• clan uyelerınden 1 kişi ban knıght's a tıklarsa senın clanın pelerın düşer anlıcan tanımadık adamları alma...
  • BİR ŞEY BİLEN YOKMU ??????????????????????????????????
  • YAAA Bİ CEVAP LÜTFENNNNNNNNNN
  • YA LÜTFEN BİR CEVAP ATIN LÜTFEN CEVAP ATAN HUMANI CLANIMA ÜCRETSİZ ALACAĞIM
  • quote:

Orjinalden alıntı: rogue_man_forever

clan uyelerınden 1 kişi ban knıght's a tıklarsa senın clanın pelerın düşer anlıcan tanımadık adamları alma...

cevabı vermiş işte :S
  • Ben biliyorum su an bug war bi tane baska bir clanın başkanı başka bi alt clanın başkanına tıklayıp ban knights'a tıklayınca pelerın gıdıo bu bır hata hala duzelmedı buna cozum olarak clanı baska bı accauntla kur kendını asıst yap bolece baskan onlıne olmaz
  • beyler serverlar arası ally nası oluyo ?
  • yoq ööle bişi
  • bencede saçma bi olay
  • bunu düzeltmek için kullanılmayan bi charı başkan yapcaksın. kendine assistlik vercen. adamları falan nasıl banlarsın orasını bilemem
  • hiç bir alt clanın lideri olmaz yani ortalıkta gezinmez sadece asistler yönetir adamı lider carı ıssız biyere çek atmak istediğin biri olursa girip ay bukadar basit
  • O baska bi hehangi bir clan lideri H>den Knightsa geliyo ordanda ban knights yaptınmı ally düşüyor deneyin ver görün
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.