Şimdi Ara

Alman Üretici Continental'den Ar-Ge'ye 23 Milyon Dolarlık Dev Yatırım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Avrupa’nın en büyük, dünyanın üçüncü büyük otomotiv yan sanayi tedarikçisi ve en büyük orijinal lastik ekipman tedarikçisi Continental, dizel ve benzinli araçlarda salınım, homologasyon ve kalibrasyon testi yeteneklerini geliştirmek üzere yeni bir teknoloji merkezi kuruyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Şef Bu Site Senin Heralde Her Mesajında Link Paylaşıyosun Eski Mesajlarına Baktımda.
  • REKLAM YAPMA !!!

• sevgili donanım haber forum takipçileri en güncel haberi burada paylaşıyorum paylaşım yaparken yanlış bilgi veren üyelerin mesajlarına yanıt veriyorum!!!demek istediğim forum kalitsi açısından bilgili ve mantıklı yanıtlar veriyorum artı en güncel haberi paylaşıyorum hala şikayet varsa lütfen admin arkadaşlar özelime mesaj atsın anında keserim haber paylaşmayı!!!

burada bulunmamın sebebi forum konu kalitesini yükseltmek aynı zamanda insanlara doğru bilgiler vermek. tekrardan söyleyim forum sahiplerinden mesajları kesmem konusunda bi uyarı almadım aldığım an elbette keserim bütün mesajlarımı sorun yok site sahibi felanda değilim ben sadece destek olmak istiyorum çünkü oldukça güncel site

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi notsip -- 6 Aralık 2011; 1:26:03 >
  • Ok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.