Şimdi Ara

altium dxp.exe sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben altiumu yükledim fakat açılmıyor ve resimdeki gibi "dxp.exe çalışmayı durdurdu" hatası veriyor. Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan ve çözüme ulaştıran birisi var mı ? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Teşekkürler
     altium dxp.exe sorunu

• hatayı bilmiyorum fakat genelde yöneticiden kaynaklı hata verebiliyor programlar.
    yani sağ tıklayıp yönetici yükleyin ardından yönetici olarak açmayı deneyin
  • onu denedim ya, o sökmüyor maalesef.s sanırım daha farklı bir durumdan dolayı bu hatayı veriyor. Teşekkürler yine de.
  • 6 yıldır altium kullanırım hiç böyle bir hata ile karşılaşmadım. Lisanslı mı kullanıyorsunuz yoksa ilaçlı mı?
  • lisansını gerçekleştirdim net üzerinden araştırarak tabii,yoksa normal yoldan lisansı nasıl bulayım.d bilen biri varsa ve yardımcı olursa çok makbule geçer.Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uykusuz.

6 yıldır altium kullanırım hiç böyle bir hata ile karşılaşmadım. Lisanslı mı kullanıyorsunuz yoksa ilaçlı mı?

Altium'u geliştirmek için hangi yolları izlemek gerekir? Şuan daha çok başında olan biriyim. İş yerimde projeler Altium ile yapılıyor. Proteusa hakimim ancak Altium biraz karışık.
  • Uykusuz. kullanıcısına yanıt
    Altium konusunda kendinizi nasıl geliştirdiniz , piyasada pek fazla türkçe kaynak yok öneriniz var mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.