Şimdi Ara

Amarigada para kazanmak çok zor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
3.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

ne demek önemi yok ? beni alıntılıyorsun söylemediğim bir şey ile ilgili söylemişim gibi cevap veriyorsun, benim attığım mesajı anlayamadan kafana göre cevap atarsan önemi olur.

sabah sabah gereksiz mesajlarınla uğraştırma beni

• sen kime içi boş diyorsun aslan parçası dön de aynaya kendine bak

bir de bloklamış

dh tam bir çocuk yuvası olmuş son 5-6 senede.

lafı yiyince diyecek bir şeyleri kalmayınca bloklayıp kaçıyorlar  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |Spetsnaz| -- 19 Ekim 2020; 17:50:45 >
  • Arkadaşlar green cardla ilgili bir kaç bilgi vereyim yorumlarda bilmeyen arkadaşlar olduğunu gördüm.

Green card loto usülü çekilen bir kura ile talihliler belirlenir. Ayrıca bankada para gösterme meselesi illaki hesabında görünen paranın senin olması diye bir şey mecburu değildir. Elimde altın yatırımım vardı dolara çevirip hesaba yatırdım diyebilirsin yada buna benzer şeyler söyleyebilirsin kişiden kişiye değişir tabi beyan edeceği durum.

Ayrıca görseldeki kazançlar hayal değil abd de çalışılınca yapılabilecek kazanılabilecek paralardır.

• Benim de böyle bir arkadaşım var Amerika'da. Benden 2 yaş büyüktü, mezun oldu, Green Card'la Amerika'ya gitti geçen sene ve şimdi Chicago'da yaşıyor. Sabah Amazon Delivery, geceleri de Lyft yaparak ayda 2.5-3 bin dolar civarı para kazandığını söylemişti günlük 8 saatlik çalışmayla, haftada 6 gün. Düşünün yani kalifiye olmayan sıradan bir adam bile kargoculuk + taksicilikle kendini idare edecek kadar rahat yaşayabiliyor orda. Ben de bu sene başvurdum Green Card'a. İnşallah çıkar da giderim.

• Kelise kullanıcısına yanıt

Dostum benimde anlatmak istediğim kısım haftada kazandıkları paralar, ama bu arkadaş anlam veremediğim saldırgan tavırlar sergiliyor  

Direj blockladım geçtim uğraşmaya deymez bile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BenFero kullanıcısına yanıt

Olur mu dostum, bizim forumdakilerden iyi mi biliyorsun,

Hepsi ordinaryus prof seviyesindeler ve herşeyi biliyorlar  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bestt Riven TR B kullanıcısına yanıt

2 sene önce kazanan kuzenim sadece 2bin dolar + uçak bileti ve 1+1 oda kiralama ücreti göstererek (toplamda 5k dolar) ile vize alıp abd'ye gitti. sadece über yapıyor, hafta içi 1 gün depoda sayım yapıyor, kazancını sorduğumda vergileri düşünce haftada 1000 dolara yakın olduğunu söyledi. yalan söyleyecek bir tip de değil.

Maddi yeterlilik elbette görünür ilk şart lakin vize görüşmesinde yüksek oranda yeterli paranız olmasa bile kabul edilmenin bilinmeyen bir şartı var ki, o da bende kalsın donanımhaber ölücüleri p*ç etmesin. ben gittiksen sonra yazarım buraya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bestt Riven TR

Olur mu dostum, bizim forumdakilerden iyi mi biliyorsun,

Hepsi ordinaryus prof seviyesindeler ve herşeyi biliyorlar  

Sende haklısın hocam ne diyeyim  

• |Spetsnaz| | kullanıcısına yanıt
    Çok güzel sallamışsın. Herhangi bir para limiti yok Green card adı üzerinde bir çekiliş sonucu veriliyor. Gerekli eğitimini sağlık durumunu belgelersen basıp gidiyorsun. Arkadaşım cebinde 10.000 dolar ile gitti. Zaten niye tl ile rakam şart koşsunlar ki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Last Troll Bender kullanıcısına yanıt

tl ile mi şart koymuşlar demişim ?

işlemlere konu olacak para miktarını döviz cinsinden değil de tl cinsinden yazdım. bunu akıl edemiyorsan problem bende değil.

genelde dillendirilen rakam 8-15k dolar arası. üsteki mesajlarımda daha da az istenebileceğini yazmışım zaten.

sağlık raporu, yeminli tercüman ücreti, göçmen vizesi, greencardın ücreti yaklaşık 1500 dolar tutuyor.

greencard hakkında buradakinlerden daha fazla bilgi sahibiyim, bir daha bir şey biliyormuş gibi mesaj atmak için atmayın lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |Spetsnaz| -- 21 Ekim 2020; 5:53:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scapegoat111

Katılıyorum, bir arkadaşım part time çalışarak 2000 dolar kazanıyor.

Alıntıları Göster

bende cim bicerek ayda 15 bin $ kazaniyorum hocam, gercekten amerigada para cok 

• quote:

Orijinalden alıntı: DING DING

bende cim bicerek ayda 15 bin $ kazaniyorum hocam, gercekten amerigada para cok 

Alıntıları Göster

zavallısın, anca böyle trollük yaparsın ıqless

• o kadar para kazanıyorsa amerikanın arka mahallelerinde meksikamı var.

• Hocam,bir arkadaşınız PS bölümünde lüks otellerde takılıp Ps almaya NY gidiyordu.Sizi ve Amerikayı görünce o herif geldi aklıma  Bilen bilir yazmıştı birde .

Konu hort olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuklacini -- 20 Aralık 2020; 17:42:10 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.