Şimdi Ara

AMD Fiyat kırdı. Güncelleme! X2'ler 24 Temmuz'da indirilecek. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
0
Favori
4.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bekir2050

samimi bir x2 kullanan arkadaş düşüncelerini vede işlemciyi nereye kadar kullandıgın aslında yazsa daha iyi olur karasızlar için,
    bende x2 3800'e niyetliydim ama bu fiyatlar varken almam 3500+ için 233 YTL diyor,

vede x2 lerin fiyatı suan için kolay kolay düşmeyecektir,düşse bile kucuk oynamalar olacaktır,

devam 3500+

Alıntıları Göster
    x2 ile bir sürü şeyi aynı anda yükleyebiliyorum.ctrl+alt+del yapınca 2 cekirdeğinde çalışma grafiğini gösteriyor.Yüklemeler, oyunlar sırasında inceledim.Mesela bir oyun oynarken tek grafik çalışıyor.Aynı anda yükleme yaparken ikinci grafik hareketleniyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ata

x2 ile bir sürü şeyi aynı anda yükleyebiliyorum.ctrl+alt+del yapınca 2 cekirdeğinde çalışma grafiğini gösteriyor.Yüklemeler, oyunlar sırasında inceledim.Mesela bir oyun oynarken tek grafik çalışıyor.Aynı anda yükleme yaparken ikinci grafik hareketleniyor.

Alıntıları Göster
    suan bende üretimi olmayan işlemci (athlon 2500) ile DVD yazarken,
    NFS oynayabiliyorum ve mp3 çalıyor aynı anda ...

x2 haliyle iyi bir işlemci... ama suan o kadar gerekli degil bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: emure

quote:

Orjinalden alıntı: unpop

asil fiyat indiriminin ekran kartlarinda da olmasi gerek artik

ati - nvidia kapissin , fiyatlar yatissin !!

hakkaten ya onlarda indirim yapsa x1800gto ve 7600gt 100$ fln olsa çok iyi olur

Alıntıları Göster
    herkes conroe diyor ama bii türlü çıkmadı dediğiniz gibi işlemci değilsee yanlış bilgilendirme olmasınnn şu anda en iyi işlemciler Fx

• quote:

Orijinalden alıntı: DrGokhan

herkes conroe diyor ama bii türlü çıkmadı dediğiniz gibi işlemci değilsee yanlış bilgilendirme olmasınnn şu anda en iyi işlemciler Fx

Alıntıları Göster
    conroe kendi yok adı var .. işlh fos çıkmaz :D

Suan lider FX haliyle,conroe cıkınca AMD cevap verecektir vede bence suan amd hazırlıgını bitirme aşamasında...çünkü ciddi
    bir işlemcş geliyor boş boş bekleyecek hali yok rekabet piyasasında

• quote:

Orijinalden alıntı: bekir2050

conroe kendi yok adı var .. işlh fos çıkmaz :D

Suan lider FX haliyle,conroe cıkınca AMD cevap verecektir vede bence suan amd hazırlıgını bitirme aşamasında...çünkü ciddi
    bir işlemcş geliyor boş boş bekleyecek hali yok rekabet piyasasında

Alıntıları Göster
    dussun bakalım fiyatlar insallah intelde cevap verir sanmam ama intelin bu kadar dusecegini

• quote:

Orijinalden alıntı: Love_For_You

dussun bakalım fiyatlar insallah intelde cevap verir sanmam ama intelin bu kadar dusecegini

Alıntıları Göster
     AMD Fiyat kırdı. Güncelleme! X2'ler 24 Temmuz'da indirilecek.

bu iş en çok bize yarayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

Alıntıları Göster
    pc yi yeni topladim be
    ne bu küfür eder gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

pc yi yeni topladim be
    ne bu küfür eder gibi

Alıntıları Göster
    Elinde Extreme AMD olanlar zarar üzerine zarar edecek önce bu indirim ardından X2 indirimi ve ardından Conroe bombası....

• quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

Gözlerim doldu valla. sen git amd3000e 210 dolar ver düşsün 100 dolara. Bakkalda bile satılacak yakında, sürpriz yumurtalardan çıkacak, cipslerin içinden çıkacak, bebeler toso yerine amd oynayacaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: BoGo

quote:

Gözlerim doldu valla. sen git amd3000e 210 dolar ver düşsün 100 dolara. Bakkalda bile satılacak yakında, sürpriz yumurtalardan çıkacak, cipslerin içinden çıkacak, bebeler toso yerine amd oynayacaklar.

Alıntıları Göster
    bu amd fx 62 neden 1000 $ civarı , özellikleri ne ?

• quote:

Orijinalden alıntı: BoGo

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: BoGo

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: MemID12055

quote:

Orjinalden alıntı: BoGo

quote:

Alıntıları Göster
    ya millet yeter artık şu konuya devamlı bi şey yazmayın formun ilk sırasında görmekten gına geldi ayrıca sinir oluyom keşke intel alsaydım o bu kadar koymazdı müşterisine herhalde sen git athlon 64 3200 al kdv dahil indirimli 266 liraya(daha ben indirimli aldım diye seviniodum bi de)aradan daha 1 ay geçsin ondan sonra düşsün 200 e yok böle bi şey yaa

• quote:

Orijinalden alıntı: nrguven

ya millet yeter artık şu konuya devamlı bi şey yazmayın formun ilk sırasında görmekten gına geldi ayrıca sinir oluyom keşke intel alsaydım o bu kadar koymazdı müşterisine herhalde sen git athlon 64 3200 al kdv dahil indirimli 266 liraya(daha ben indirimli aldım diye seviniodum bi de)aradan daha 1 ay geçsin ondan sonra düşsün 200 e yok böle bi şey yaa

Alıntıları Göster
    amd yirtinnmasi conroe beklememi durdurmayacak intelden adam gibi hamle gelecegini biliyordu.donanım meraklıları conroe bekliyor bide ve düşük fiyatlı işleci her zaman daha çok satmıştır pazar payına oynuyor bence amd

• quote:

Orijinalden alıntı: AntiMicrop

bzim burda ne zaman indirim yapcaklar bakalım???
    ARKADAŞLAR İZNİNİZLEEEEEEEE YA BEN Bİİ SORUNUMU YAZICAMMMMM AMA Bİ TÜRLÜÜÜYAZAMIYORUM YAZSAMDA ANA SAYFADA GÖZÜKMÜYOOO
    YAA BUNUUUUUU BANA AÇIKLARMISINNIZZZZZZ LÜTFENNNNNNNNN
  • quote:

Orijinalden alıntı: realromeo79

ARKADAŞLAR İZNİNİZLEEEEEEEE YA BEN Bİİ SORUNUMU YAZICAMMMMM AMA Bİ TÜRLÜÜÜYAZAMIYORUM YAZSAMDA ANA SAYFADA GÖZÜKMÜYOOO
    YAA BUNUUUUUU BANA AÇIKLARMISINNIZZZZZZ LÜTFENNNNNNNNN

Alıntıları Göster
    vay be iyi fiyat 160usd ye x2 3800 .... gerçi conroe 1.87ghz de 190usd civarı olacakmış....

• quote:

Orijinalden alıntı: maybera

vay be iyi fiyat 160usd ye x2 3800 .... gerçi conroe 1.87ghz de 190usd civarı olacakmış....

Alıntıları Göster
    lcd monitör ve ekran kartlarınada olsa iyi olur ama helal olsun 3800 baya düşmüş ama yeni alanlara yazık olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helldancer

quote:

Orjinalden alıntı: LINEBACKER

quote:

Orjinalden alıntı: Helldancer

Şükür yani sonunda...Zaten biras daha bekletse fiyat indirimi konusunda, millet hepden conroe beklemeye başlıyacaktı amd falan almıyacaktı kimse..Simdi gene talipleri çıkar 3-5

bide şu var 23 temmuzdan itibaren intel 99$ a çift çekirdekli 805 modelini satacak
    intel yardıra yardıra gelio. amd nin conroelarla beraber yeniden fiyat indirmesi gerekebilir

Eğer dediğin gibiyse 99 dolar cok kelepir bi fiyat , artık ucuz cpu denince ilk akla sempron veya celeron değilde cift cekirdekli olan bir işlemci gelicek gözlerim dolmaya başladı sevinçten

Bu durumda Amd ye denilecek tek bi laf kalıyor;

Oynadığın oyun bir kenara dursun, kırdığın gaşşığa yazzık

Bilmeyen arkadaşlar için Gaşşık=kaşık(Ankara lılar bilir)

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: LINEBACKER

quote:

Şükür yani sonunda...Zaten biras daha bekletse fiyat indirimi konusunda, millet hepden conroe beklemeye başlıyacaktı amd falan almıyacaktı kimse..Simdi gene talipleri çıkar 3-5

bide şu var 23 temmuzdan itibaren intel 99$ a çift çekirdekli 805 modelini satacak
    intel yardıra yardıra gelio. amd nin conroelarla beraber yeniden fiyat indirmesi gerekebilir

Eğer dediğin gibiyse 99 dolar cok kelepir bi fiyat , artık ucuz cpu denince ilk akla sempron veya celeron değilde cift cekirdekli olan bir işlemci gelicek gözlerim dolmaya başladı sevinçten

Bu durumda Amd ye denilecek tek bi laf kalıyor;

Oynadığın oyun bir kenara dursun, kırdığın gaşşığa yazzık

Bilmeyen arkadaşlar için Gaşşık=kaşık(Ankara lılar bilir)

Anladık anladık

• quote:

Orijinalden alıntı: DHHarezmi

AMD işleri yine berbat etti... En sevmediğim şey indirimler. 180$ a aldığım 3200+ yerlerde sürünüyor 99$ ne bu şimdi ben bu işlemciyi satmaya kalksam kaça satacağım ki....

YAKTIN AMD BİZİ YAKTIN.... Üstüne üstlük X2 lerle ilgili herhangi bir fiyat düzenlemesi de yok.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: teenwolfx

AMD işleri yine berbat etti... En sevmediğim şey indirimler. 180$ a aldığım 3200+ yerlerde sürünüyor 99$ ne bu şimdi ben bu işlemciyi satmaya kalksam kaça satacağım ki....

YAKTIN AMD BİZİ YAKTIN.... Üstüne üstlük X2 lerle ilgili herhangi bir fiyat düzenlemesi de yok.

teknolojinin - yönüde bu zaten çabuk eskimesi ve para kaybettirmesi...

• quote:

Orijinalden alıntı: emure

quote:

Orjinalden alıntı: unpop

asil fiyat indiriminin ekran kartlarinda da olmasi gerek artik

ati - nvidia kapissin , fiyatlar yatissin !!

hakkaten ya onlarda indirim yapsa x1800gto ve 7600gt 100$ fln olsa çok iyi olur

Alıntıları Göster
    iyikide x2 almadım bende bekliyodum fiyatlar aşırı fazlaydı çünkü şimdilik takılalım amd 3200 venice ile

• quote:

Orijinalden alıntı: bozzo

iyikide x2 almadım bende bekliyodum fiyatlar aşırı fazlaydı çünkü şimdilik takılalım amd 3200 venice ile

Alıntıları Göster
    hayret yaw daha hala aramızda conroe ler çıksında görelim nolduunu diyen var...ben şu forumda kaç kere denk geldim conroe bench lerine oyun testlerine vs. ve gayette ciddi testler...

bu arada intelin çift çekirdek çıkışına karşı amd elinde bulunan tek çekirdekli işlemcileri piyasaya kaktırmak
    istiyo sanki.. walla bana öle geldi...tamam hali hazırda çift çekirdek destekleyen program vs. lerin sayısı az ama teknolojinin gidişatı o yöne doru..eğer böle yapıyolarsa X2 lerin fiyatı fazla düşmez

bakarsın iki markada 1 sene içinde tek çekirdek üretimini durdurur o zaman way halimize...zaten pentium devri kapanacak temmuzda

saygılar

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.