Şimdi Ara

AMD Fiyat kırdı. Güncelleme! X2'ler 24 Temmuz'da indirilecek. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
0
Favori
4.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi conroe,artı yeni D9XX serileri varken , bu fiyat indirimi ancak başta fanatiklerini ardından elinde tek çekirdekli venice i olanlar alacak.

Ama yinede conroe çıkana dek çoğu kişi X2 lere bile bakmayacak gibime geliyor.

Düşsün tabi fiyatlar ,demek bundan sonra 1000$lık cpu'ları göremeyeceğiz muhtemelen,hadi hayırlısı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nrguven

NE CENABET Bİ ADAMIM Kİ DAHA ATHLON 64 3200 ALALI BİR AY OLDU

Bende az kalsın 3000+ alıp oc yapar kendimi avuturum diyordum ama D930 u bekledim ve aldım.

Bence memnun olmalısın, hala barton kullananlar var.

Bilseydim fiyatlar ciddi düşüş yaşayacak yaz sonunu beklerdim bende.
  • amd anlamış torbada zurnayı , intelin yeni nesil işlemcileri çıktığı gün elde avuçta ne varsa satma derdine girmiş. Dx10 lar çıksın ozamanda istediğiniz ekran kartlarının fiyatları düşecektir...
  • hocam yaa şimdi tekrar hesapladım amd athlon 64 3200 kdv dahil 266 ytl ye almışım herhalde bana fazla girmeyecek di mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nrguven -- 12 Haziran 2006; 14:33:44 >
  • COK İYİ GELİŞMELER BUNLAR AMA İNSALLAH BİZİM SUPER ZEKA ANA DAGITICILAR UYANIRDA CPULARI GETİREBİLİRLER COKCA
    YOKSA STOKTAKİLERİ YİNE ESKİ FİYATTAN SATMAYA KALKACAKTIR BİZİM SİVRİ ZEKALILAR
  • beyler amd athlon 3200+ hepsiburada.com dan başka en ucuz kdv dahil 260 ytl civarı satılıyo bütün siteler şu an için amd sahiplerine hayal kırıklığı uyandıracak tek fiyat hepsi burada.com da rekor fiyattan 217 ytl dir.size önerim elinizdekileri 10-20 dolar neyse çakmanız:)
    ki ben şu an onu yapıyorum ben de var maliyet 266 ytl 250 verene hemen çakacam
  • olamaz yaaaaa ulan bari stokta yok yazın ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nrguven -- 12 Haziran 2006; 15:27:31 >
  • abi fiiyatlara bak

ben işlemcimi cikarip en iyisi yerine ufak raki saplamak durdugu yerde deger kazanir

yoksa mahvolacaz valla yenisi cikacak bizdeki ucuzlayacak gene yenisi cikti ha gene ucuzladi valla omur dayanmaz bize :)
  • Tokatı attı desenize amd intel e??
  • peki anakartlar ucuzladımı
  • vay be şimdi bu 3000 ler 89usd deniyor . 24 temmuzdaki indirimde bir daha düşecek . yani biz bu işlemciyi tr de 80usd ye fln alırız .... vay anasını . download pc mi değiştirme fırsatı
  • Anakartların fiyatlarında bir değişim görünmüyor şu anda, pek de olacağını sanmıyorum.
    Bu arada AM2 Gigabyte anakat gelmiş güzel yurdumuza. Ama işlemci işlemci nerdeeeeee......

quote:

Orjinalden alıntı: MeTaLiTY
    peki anakartlar ucuzladımı
  • s939 3200 i hemem alayımmı yoksa beklesemmi biraz daha. ne dersiniz
  • tam yeni sistem alma arifesinde
    ehe beklicez yine ama cok manyak olmus indirim artık deli bir sistem kurucaz gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: infinity_ist

Tokatı attı desenize amd intel e??

Tokatı kendine atmış olmasın AMD?,Bu kadar geç indirim yüzünden...
  • Newegg.com'da 1-2 ay öncesine kadar x2 3800+ 250$ civarı iken şu anda 297$.Fiyat politikası bu yönde x2'nin.Yeni bir teknoloji olduğu için kolay kolay inmez bence.
  • aslında suan genel itibariyle X2 lere gerek bile yok,
    destekleyen yazılım sayısı elin parmaklarını geçmiyor
    Suan en iyi seçim 3500 .. bu fiyatlarla
  • mantıklı bir yazı gercekten daha 64 bitin getirisini görmedikki siz çift cekirdek diyosunuz
    quote:

Orjinalden alıntı: bekir2050

aslında suan genel itibariyle X2 lere gerek bile yok,
    destekleyen yazılım sayısı elin parmaklarını geçmiyor
    Suan en iyi seçim 3500 .. bu fiyatlarla
  • samimi bir x2 kullanan arkadaş düşüncelerini vede işlemciyi nereye kadar kullandıgın aslında yazsa daha iyi olur karasızlar için,
    bende x2 3800'e niyetliydim ama bu fiyatlar varken almam 3500+ için 233 YTL diyor,

vede x2 lerin fiyatı suan için kolay kolay düşmeyecektir,düşse bile kucuk oynamalar olacaktır,

devam 3500+
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.