Şimdi Ara

amd ile başlangıç!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    yıllar yılı celeron 300 ile idare ettikten sonra amd'ye geçiş için hazırlık yapıyorum. yaptığım araştırmalar, bu sitenin forumunda epeyi bilgili elemanların olduğunu gösteriyor. bende bu bilgili kardeşlerimin tecrübelerinden ve bilgilerinden yararlanmak istiyorum.
    soru:
    amd 2500+ ; msi k7n2 delta-l anakart; 350 watt kasa ;ddr400 2*256 bellek
    bu düzenek için fikirlerinizi almak istiyorum, ilgilerinize ve yardımlarınıza şimdiden teşekkür ederim..

• bende MSI K7N2 Delta-L alacaktım ama çoğu kişği önermedi özellikle kullananlar o.c kapasitesi iyi değil diyorlar bence
    Epox 8RDA+ rev 2.1 al çok mükemmel
    param sınırlı diyorsan ram den fedakarlık yap derim.
  • k7n2 iyi anakart ama epox 8rda+ alırsan daha iyi olur hem o/c için daha uygun
    ramlerini kingston veta twinmos al
    kasa yada gerçek 300watt almanı tavsiye ederim dandik kasa alarak riske girme ne olur ne olmaz aopen h600 b ler şık ve kalite
  • ram i kesinlikle kaliteli al.anakart senin tercihin.
  • anakart msi alma,alabilirsen abit al,ram leri de alabilirsen kingston al.
  • bigblack senin donanımında msi var . tavsiye etmiyormusun . ne gibi eksileri var . karşılaştırma testlerinde diğer ürünlerle başabaş gözüküyordu. ama çoğunluk epox diyorsa ..galiba epox'a yöneleceğim.
    bir de bartonu nasıl 3200+ veya daha üstüne oc yapabilirim .inceliklerini veya gereklerini bilen varsa lütfen biraz bilgi versin. yardımlarınız için çok teşekkür ederim. çok faydası olacak..
  • arkadaslara aldık gecen 10 adet makına msı kt4av anakart aldık canavar gıbı ....

n-force chıpsetı olanlarda sorun yasanıyor dendı ama bı bılgım yok ...

epox tabıı kı en ıyısı...
  • epox 8rda3ı alabilirsin msı ile aynı fiyat aynı özellik bu hafta mascoma giriş yapacak
  • hepinize çok çok teşekkürler .taşlar yerine oturdu..buradaki bilinçli yardımlaşma ortamı mükemmel.görüşmek dileğiyle...
  • via chipset ve KT4 leri önermiyorum hiç bir şekilde. nforce2 lre bak. Al bir Asus A7N8x-X hayatını kurtar. Ben öyle yaptım. Hem de p100 den sonra :)
  • Ben arkadaşın overclock falan düşündüğünü sanmıyorum...MSI asus abit gibi ekonomik bir kart hertürlü işini görür..Ama bence kasaya biraz daha para ayır, mutlaka aopen asus v.s gibi alt model de olsa markalı bir kasa al. pişman olmassın

Fakat alabiliyorsan nforce2 chipsetli anakartlar kesinlikle daha iyidir..Overclock yapmayacaksan bence pahalı kartları almana gerek yok parana yazık olur...
  • overclock düşünüyorum...ama uzun vadede, kademeli olarak . bir kere düzeneği toparlamam zaman alacak.bir de çarpanı 13'ü geçen bir barton bulabilmeye çalışıyorum.daha sonrasında sizlerin bilgi ve tecrübelerini kullanmak isterim..dediğiniz gibi de kasa için hiç cimrilik yapmayacağım...başka tavsiyeler varsa da ...bekliyorum..teşekkürler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.