Şimdi Ara

AMD OYUN HEDİYELERİ HAKKINDA! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
3.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amd 4 saat içinde geri dönüş sağladı. Kodu biz vermiyoruz, satıcına söyle dediler. Hepsiburadaya da yazdım onlardan cevap bekliyorum.

AMD OYUN HEDİYELERİ HAKKINDA!
  • amazon.com.tr üzerinden yapılan alışverişler için de geçerli mi, bilginiz var mı?
    Ben alırken oyun hediyeli yazmıyordu çünkü, demek ki hediye yok diye düşündüm. Ama şimdi Hepsiburada'da geçerli olduğunu görünce olabilir diye düşünüyorum. Amazon.com'da da hediyeliydi.
  • MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    Zaten hepsiburadadan kod isteyeceksiniz sonra verilen kodu amd ye vereceksiniz. Uzun uzadiya yazdığım mesaji tekrar okuyun isterseniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daquied

Ben ekran kartımı hepsiburada dan 17. nisanda aldım. 18. nisanda bana ulaştı. Bu muhabbetin Ekran kartı alana olduğunu bilmiyordum hazır sistem toplayan sitelere özel vs sanıyordum hiçte üstünde durmamıştım ilgimi çekmemişti oyunlar. Velhasıl dedim alayım o zaman ekran kartı alana veriyorlarsa hepsiburadaya site üzerinden 23 mayısta mesaj attım hediye kodum gelmedi fatura veya kargo ile birlikte dedim. 4 gün sonra dönüş sağladılar bana bi kod verdiler ve amd rewards da kullanabilirsiniz dediler. Hesap açtım kodu girdim bi hata verdi de anlamadım (Kod daha önce kullanılmış hatası değildi ama eminim) sonra orda çıkan bize ulaşın kısmından hepsiburada ile aramdaki site üzerinden olan mesajlaşmaları kodu içeren mesajı SS alıp ordan yükledim. Amd Rewards'da DESTEK kısmında bulunan kısımla aynıydı oraya yönlendirmiş olabilir. Sonrasında AMD bana mail atti ingilizce bir mail. Lütfen faturanızı vs paylaşın, adınız tarih ürün satıcı vs gözüksün yazmışlar ve direk maile cevap atın yazmışlar. bende e faturam vardı onu gönderdim bide SS aldım e faturadan onuda ekledim. 2 ekle birlikte maili cevapladım. "add; jpeg and pdf" yazdım :D . 1 2 saat sonra tekrar mail attılar kod aktif edilmiştir diye. aynı kodu tekrar girdim amd rewards kod girme bölümünden. Sonrasında bana 3 kredi verdi devam'a bastım zaten seçebileceğim 3 şey karşıma çıktı the division 2 gold edition, world war z ve world war z weapon skin diye. üçünüde seçtim yönergeleri takip edip yükledim oynuyorum.

Bende şöyle bir mesele var the division 2 gold edition yazıyor amd rewards hediyesinde ama kurduğu standart edition. world war z de ise weapon skin falan yok hediye kod vermişti amd onu tekrar gireyim belki olmamıştır dedim o koda da kullanılmıştır dedi. world war z weapon skin için epic games e hesabım üzerinden mesaj attım "weapon skin kodunu girdim ama yok tekrar giriyorum kullanıldı diyor" diye the division 2 gold edition içinde amd rewards a bana attıkları maile cevap yazdım "bu mailde the division 2 gold edition yazıyor ama bana standart edition yüklendi 1 year pass dlc'si yok. DLC yi yüklemek istediğimde para talep ediliyor." yazdım. bakalım bu mailleri az önce attım.

sonuç olarak the division 2 standart edition ve world war z sorunsuz oynuyorum. önce önemsememiştim oyunları torrent çekeriz demiştim ama world war z multi player sarıyor :)))) the division 2 de multi player yok standart edition diye mi yok bilmiyorum ama google'a yazdım online göremedim zaten.

iyi forumlar
    AMD Rewards cevap verdi;

Hello Ufuk,

The weapon skin for World War Z is a cosmetic item that has to be applied during gameplay before a match starts.

Our records show that you have activated the Gold Edition of The Division 2. To check if you have the correct version, follow these steps:

1. Go into your Uplay client and click on your name in the top right corner, then click on "Account information".
    2. On the left, look for "My Games" and you'll see your games along with the associated keys.
    3. Click on the down arrow next to The Division 2 and there you should see that you have access to the Season Pass, which is what comes with the Gold Edition of the game.

Regards,

AMD Rewards

Google Çeviri;

Merhaba Ufuk,

Dünya Savaşı Z için silah derisi, bir maç başlamadan önce oyun sırasında uygulanması gereken kozmetik bir öğedir.

Kayıtlarımız Bölüm 2'nin Altın Sürümünü etkinleştirdiğinizi gösteriyor. Doğru sürüme sahip olup olmadığınızı kontrol etmek için aşağıdaki adımları izleyin:

1. Uplay müşterinize gidin ve sağ üst köşedeki adınızı tıklayın, ardından "Hesap bilgileri" üzerine tıklayın.
    2. Sol tarafta, "Oyunlarım" bölümüne bakın; oyunlarınızı ilişkili tuşlarla birlikte göreceksiniz.
    3. The Division 2'nin yanındaki aşağı oku tıklayın, orada oyunun Gold Edition ile gelen Season Pass'a erişebildiğinizi görmelisiniz.

Saygılarımızla,

AMD Ödülleri

---
    Ben kontrol ettim The division 2 season pass'a erişimim var.

World War Z Weapon Skin için Epic Games ile görüşmelerim devam ediyor (Silah Skinleri çok önemli değil açıkcası)

• daquied kullanıcısına yanıt
    Benimki bu şekilde görünüyor. Galiba benim oyun gold versiyon değil.

• Şem-i Ruhsar kullanıcısına yanıt

Amd yazdığı mesajda belirttiği gibi sağa doğru olan ok simgesine bastığım zaman görünüyor. Siz bir de öyle bakın.
    Hocam benim resimde görüldüğü üzere The Division 2 de ok yok. Büyük ihtimal standart sürüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kusura bakma hocam "The Division" ile "The Division 2" yi karıştırmışım.

Benim daha önce böylemiydi mail attıktan sonra mı oldu fikrim yok. Siz nasıl temin etmiştiniz oyunu ?
    50. yıl kampanyasından önce mi yoksa satın alarak mı?
    Bir hafta on gün kadar önce konunun ilk mesajında belirttiğim gibi bizdehesaplıdan Ryzen 5 2600 işlemci almıştım. Kod istedim ama sadece bu oyunu verdi. Bakalım yarın ilgileneceklerini söylediler.
    Pardon hocam birşeyler ile uğraşıyorum fark etmedim. Muhatap yukko o zaman onlar o şekilde temin etmişler. Sizin season pass a eşirim gözükmüyor hadi bu neyse season pass 7 gün bi fayda sağlıyor sadece. ama world war z vermemiş olması asıl sıkıntı. çözmeleri lazım. hada world war z kodu da versinler. 20tl falandı world war z indirimde görmüştüm ben aktif ederken.

şuan 29 tl
    Epic Games Mağazası
    World War Z - Ölümden kurtul
    https://www.epicgames.com/store/tr/product/world-war-z/home

Ryzen 5 2600 den tek oyun aldım. Sapphire Nitro Rx570 den daha almadım. Ekran kartından gelecekleri satıp geçerim. İşlemci aldığım bizdehesaplı.com Word War Z için kod verirse onu kullanırım. Bakalım yarın iki site de haber edeceklerini söyledirler. Nasip artık. ((:
    AMD her parça için 50. yıl hediyesi olarak;

The Division 2 Gold Edition

World War Z

World War Z Weapon Skin veriyor.

Ürünleri farklı sitelerden aldığınız için 2 satıcınında size bunları sağlayan AMD Rewards kodu paylaşması gerek.

Tavsiyem gelecek olan kodları farklı AMD Rewards hesabında aktifleştirin çünkü 2 kez hediye vermez sonuçta AMD.

Empati yapacak olursam ben Bizdehesaplıdan alacağım kodları şuan mecvut hesabımla devam ederim, yukkonun ekran kartına vereceği kodu satışa sunarım çok cüzzi bi fiyata.. oyunu bir kez oynadım the division 2 yi daha açmadım. world war z multi player güzel oluyor onu oynuyorum. para ile alacaklara tavsiye ederim 30 tl uygun fiyat. The Division 2 için 210 lirayı kesinlikle tavsiye etmem :))

Edit: Firma ismi hatası düzeltildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 9 Haziran 2019; 20:29:3 >
    Aynen hocam bizdehesaplıdan gelecek kodu kullandığım hesaptan devam ederim. Ekran kartından gelecek oyunları satacağım fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum.
    Herhangi bir hesapta kodu etkinleştirdikten sonra mı satacağım ?
  • Ne yapıyorsunuz Epic Bey :) 147 tl şuanda epic games de

Epic Games;
    Epic Games Mağazası
    The Division 2 - Tarih seni yazacak
    https://www.epicgames.com/store/tr/product/the-division-2/home

Steam The Division 1(2 değil) - 260tl :Dhttps://store.steampowered.com/app/365590/Tom_Clancys_The_Division/

Epic Games ten oyun alacağız gib ilerleyen dönemlerde.

Bana kalırsa;
    1.Yeni bir mail alın
    2.Yeni Mail adresi ile AMD Rewards a yeni bir üyelik açın.
    3.Kodu aktif ettikten sonra oyunları AMD rewards a ekleyin, aktif edin.
    4.Başka herhangi bi işlem yapmayın (uplayda çalıştırma, indirme, ekleme vs.) (World War Z kodlarını epic games e girmeyin)
    5.AMD rewards hesabını satın.

yinede pc deki uplay ve epic games hesaplarından çıkış yapın. hem tarayıcı hem kendi programları. yanlışlıkla aktif edersiniz falan :)
    Anladım mantığı hocam teşekkürler.
    satanlar kod olarak satıyor bu şekilde yaptığımızda almamazlık yapmasınlar
  • djoguzhan55 kullanıcısına yanıt
    AMD oyunları aktif etmek için sistemde o işlemci veya o ekran kartı var mı diye kontrol ediyor sonra AMD rewards hesabına veriyor. Bana öyle oldu aksi birşey de duymadım. E satacağınız vatandaşta ryzen işlemci (2400G üstü) veya rx570 ve üstü ekran kartı yok ise ne olacak ?

• Konu gücellendi. İki siteden de oyunlarımı sorunsuz bir şekilde teslim aldım.
  • 17 Nisan da hepsiburada üzerinden ryzen 5 2600 almıştım. Arkadaş haber verdi sağolsun orada da geçerli diye. Hepsiburada desteğe mesaj attım kampanya varmış oyun kodlarımı istiyorum diye. 1 hafta geçti ve verdiler kodu. Şu an Division 2 gold edition ve world war z'ye sahibim. Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.