Şimdi Ara

Amd Stok Fan yerine ne kullanabilirim ? CM 212X ALINDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • stok fan sesinden bıktım, soğutması da yeterli değil, yerine başka bir fan takmak istiyorum. Sıvı soğutmalar ile eski tip arasında büyük ses ve ısı farkı olur mu ? sıvı soğutma hiç kullanmadım.
    mesela gta4 max.çözünürlük ve detayda işlemci sıcaklığı 67 derece ye çıkıyor. Haliyle 67-65 C arasındayken de fan 6000rpm . Hem işlemciyi soğuk tutmak hemde sessiz bir bilgisayar kullanmak istiyorum. gerçekten etkili olabilecek eski tip soğutucu veya sıvı soğutma önerilerinizi lütfen yazın. en fazla 200 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim267 -- 22 Haziran 2014; 20:40:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Skörtıl_Nimo

Bu mesaj silindi.
    Cooler Master Seidon 120V alabilirsin.
  • Reservoir_Dogs kullanıcısına yanıt
    Hocam bu önerdiğiniz stok fanla hemen hemen aynı gibi bu fanı kullandınız mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim267 -- 18 Haziran 2014; 17:18:29 >
  • Bende böyle bişey almayı düşünüyordum stok fana göre çok etkili olur mu ?
  • ibrahim267 İ kullanıcısına yanıt
    Olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: komodotsk

Olur.
    cooler master hyper 212 evo

bu videonun ortalarına ve sonuna bakman bir fikir verebilir

http://www.youtube.com/watch?v=i5MVIaUMci4&list=LLp1QkvyOu__unn4vHQZwPAg
  • _MeMeNto_ kullanıcısına yanıt
    evde bende color master 212 evo kullaniyorum boşda 2 derece oyunlarda 22-25 derece arası oynuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahim267

Hocam bu önerdiğiniz stok fanla hemen hemen aynı gibi bu fanı kullandınız mı ?

stok fanla alakası var mı onun yaf?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3yl3mci

evde bende color master 212 evo kullaniyorum boşda 2 derece oyunlarda 22-25 derece arası oynuyor

Package temp'e bakıyorsunuz sadece
  • 212 evo
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

212 evo
    zalman fx100 kulanıyorum pasif soğutucu içinede bi sessiz fan taktım hala sessiz fanı yaz diye taktım.
  • _MeMeNto_ kullanıcısına yanıt
    videoda ki arkadaşla birebir aynı sıkıntıyı yaşıyorum gerçekten işe yaramış :) video için teşekkürler çok aydınlatıcı oldu
  • quote:

videoda ki arkadaşla birebir aynı sıkıntıyı yaşıyorum gerçekten işe yaramış :) video için teşekkürler çok aydınlatıcı oldu
    Seidon 120v varken hyper 212 evo falan alma
  • berkke kullanıcısına yanıt
    Niye hocam sen memnun değil misin ? sen öyle yazınca siparişi iptal ettim
  • quote:

Niye hocam sen memnun değil misin ? sen öyle yazınca siparişi iptal ettim

Ben memnunum ama ben hyper 212 evo alırken sideon 120v stokta yoktu olsaydı seidon 120v alacaktım bende seidon 120v sıvı soğutmalar arasında en iyi f/p oranına sahiptir ve hyper 212 evonun altından girer üstünden çıkar.Ama şöyle birşeyde var eğer işlemcine o.c yapmayacaksan sıvı soğutma çokta gerekli değildir ama dediğim gibi seidon 120v daha iyi soğutur ama o.c yapmam dersende sıvı soğutma macerasına girme 212 evo al
  • berkke kullanıcısına yanıt
    sizce 212x mi evo mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cowboy_bebop

sizce 212x mi evo mu?

212x biraz daha iyi bir fana sahip sanırım ve birkaç fark daha var diye biliyorum 212x tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkke

quote:

Orijinalden alıntı: cowboy_bebop

sizce 212x mi evo mu?

212x biraz daha iyi bir fana sahip sanırım ve birkaç fark daha var diye biliyorum 212x tavsiye ederim

Alıntıları Göster
    Cooler master seidon 120v bulamadığım için Cm 212x almaya karar verdim. Öneriler için Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahim267 -- 19 Haziran 2014; 1:04:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3yl3mci

Memleket nere? Alaska mı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.