Şimdi Ara

amd X2 3800 - MSI K8N SLI uyumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar, msi'ın sitesine baktım, K8N SLI modeli için cpu support bölümünde amd X2 3800 ü desteklemediği yazıyo. none=undertesting yazıyo. bu ikisini kullanan arkadaş varsa bizi bilgilendirebilir mi? yoksa kullanamıycaz mı ikisini birden?

• msi kartları cok sevmiyorum ama olası gerek sonucda s939
  • yok mu arkadaşlar bilen ya da kullanan?
  • quote:

Orjinalden alıntı: running_wild

yok mu arkadaşlar bilen ya da kullanan?

meraba dostum msi k8n sli hakkinda fazla bir fikrim yok ama sanirim nforce 4 939 fin olmasi lazim benimki asus a8n-sli deluxe ve amd x2 4400+ kullaniyorum hicbir sorunla karsilasmadim ama bana kalirsa olur cünki 939 pin ama yinede emin olmadigin icin alma derim olmazsa elinde kalabilri byeeeeeeeeee
  • dostum bak bu benimkinin kutusunun resmi ama bu asus sanirim msi ile ayni chip set var byeeeeeeeeee

• quote:

Orjinalden alıntı: mustafayozgat19

quote:

Orjinalden alıntı: running_wild

yok mu arkadaşlar bilen ya da kullanan?

meraba dostum msi k8n sli hakkinda fazla bir fikrim yok ama sanirim nforce 4 939 fin olmasi lazim benimki asus a8n-sli deluxe ve amd x2 4400+ kullaniyorum hicbir sorunla karsilasmadim ama bana kalirsa olur cünki 939 pin ama yinede emin olmadigin icin alma derim olmazsa elinde kalabilri byeeeeeeeeee

cevabın için saol. evet kart nforce 4 çipli ve sadece x2 3800+ ü desteklemiyo diğer x2 leri desteklediği yazıyo cpu support sayfasında ne iş anlamadım. bu arada x2 4400 ü nerden aldın? perf. nasıl?

• dostum ben avusturyada yasiyorum e burda conrad isminde bir sirket var yaklasik 6-7 ay oluyor cpuya 895euro verdim ama yaklasik olarak tam fiyatini hatirlamiyorum va tek kelimeyle mükemmel bu conrad dedigim firma buranin en ucuz gfirmasidir mesela sen 3800+yi sifirmi aliyorsun n fiyati nekadar yazda bi karsilastirayim ama sunu söyleyim x2 gercekten süper bi islemci bildigin gibi cift cekirdekli ben sonredece memnunum istersen 10 tane uygulama ag banamisin demiyor eger uyuyorsa bence al simdi msinin almanca sitesine bakiyorum eger uyuyorsa yazarim görüsürüz dostum byeeeeeeeee
  • simdi siteye baktim msi k8n-sli fi var platinium var diamond var seninki hangisi oluyor
  • o uyumlu değil demek değil.sadece o işlemci ile daha test yapılmadı demek. not supported derse desteklemiyor demektir.
  • quote:

simdi siteye baktim msi k8n-sli fi var platinium var diamond var seninki hangisi oluyor

benimkisi sadece K8N SLI diye geçiyo. zaten bende fiyat/perf. olarak uygun olduğu için x2 3800 almayı düşünüyodum çünkü yavaş yavaş oyunların çift çekirdekler için patchleri çıkmaya başladı. gigatekte üyelik fiyatı 389 dolar x2 3800 ün.

quote:

Orjinalden alıntı: KeanuReeves

o uyumlu değil demek değil.sadece o işlemci ile daha test yapılmadı demek. not supported derse desteklemiyor demektir.

evet undertesting yani test aşamasında yazıyo ama x2 3800 çıkalı ne kadar zaman oldu hala test aşamasında olması saçma geldi bana

• dostum bana kalirsa hemen al cünkü buraya göre bayabi ucuzmus burdaki fiyat

AMD ATHLON64 3800+ X2 939 BOX MANCH

429,00 EUR

Typ Athlon64 X2 Manchester
    Taktfrequenz 2000 MHz
    Interface Sockel 939

görüsürüz byeeeeeeeeeee

• quote:

dostum bana kalirsa hemen al cünkü buraya göre bayabi ucuzmus burdaki fiyat

ama tabii 389 dolar +%18 kdv yani 459 dolara geliyo. ama yinede 429 eurodan ucuz
  • haklisin simdiden hayirli olsun
  • destekliyor dostum,ben sorunsuz kullanıyorumalırken sitesine bakmadım,k8n kutusunda x2 destekli yazıyordu,aldım...hiçbir sorunum yok,sistem stabil...geçen hafta aldım gigatekten,2 adet sistemi peşin aldığım için işlemcide de indirim yaptılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plateau -- 5 Ocak 2006 19:13:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: plateau

destekliyor dostum,ben sorunsuz kullanıyorumalırken sitesine bakmadım,k8n kutusunda x2 destekli yazıyordu,aldım...hiçbir sorunum yok,sistem stabil...geçen hafta aldım gigatekten,2 adet sistemi peşin aldığım için işlemcide de indirim yaptılar...

plateau dostum gerçekten içimi rahatlattın ben de düşünüyodum kara kara ne yapcaz diye artık gönül rahatlığıyla alabiliriz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.