Şimdi Ara

AMD X2 6000+ Testleri... (cok yakinda) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu işlemciyi çok merak ediyorum....
  • bence x2 5600 den buna geçmek çok gereksiz bir harcama olur.elindeki işlemci o.c ile x2 6000 seviyesine çıkabilir zaten.yine de sen bilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: canozpinar

bence x2 5600 den buna geçmek çok gereksiz bir harcama olur.elindeki işlemci o.c ile x2 6000 seviyesine çıkabilir zaten.yine de sen bilirsin.

abi arkadaşlar sen ben gibi değil ki. peynir ekmek gibi işlemci tüketiyolarç
  • quote:

Orjinalden alıntı: AteshBey

quote:

Orjinalden alıntı: fx57

quote:

İslemciyi bugün itibari ile siparis ettim...

Mavi bilgisayardan 464 YTL ye aldim...

Sanirim 2 gün icinde elimde olur... Buraya testlerini koyarim...

Athlon X2 6000+ ilk duyrulduğunda hazırladığım konu. Testler sırasında yardımı olabilir belki,
    http://forum.donanimhaber.com/m_12512869/mpage_1/key_6000%252B//tm.htm#12512869

Orda Süperpi 1M yok... Benim asil merak ettigim konu, x2 6000+ in SPi 1M derecesi ne olacak ?

Bi tahmin yürüteyim: 28-30saniye arasi

Yapma, etme 30sn ne demek ya??? Sempron 2800+ 1.6GHz@2.56Ghz, 2x512MB 533Mhz@640Mhz ramler ile 35sn alıyor.

• amd x2 ler için c2d lar karşısında ezildi, yokoldu gibisinden ibareler kullanılıyor ama oyunlar açısından bakarsak yüksek detayda intelle arada 1-2 fps oynuyor, 1024*768 gibi çözünürlükte fark var oda biri 130 fps alırken diğeri 160 çivarı alıyor ki zati 60 fps nin üzerinin bi anlamı yok, xvid sıkıştırma gibi uygulamalardaki fark ev kullanıcısı için pek farkedilmez, gördüğüm kadarıyla 90 nm lik teknolojisi ilede amd intele kafa tutabiliyor, tabiki yeni bir bilgisayar toplanırken oc yeteneği yüksek olan c2d işlemcisi alınır ama şu x2 lerin s939 u devam etseydi biçok kişi (benim gibi) sadece işlemci değiştirme yoluna giderdi.
  • Gelmedimi hala işlemci?
  • Yukarida yazdim ya...

Mavibilgisayarin kelegine geldik diye... Adamlar stokta olmayan ürünü stokta var gibi göstererek satiyorlar...

Normalde Gigatek ayni ürünü 25$ daha ucuza veriyor ama ben sirf stokta var cok beklemiyeyim diye o farki göze alarak maviden siparis etmistim...

Ama dün ögrendimki daha islemciler TR ye bile girmemiş...

Bende mavideki siparişimi iptal edip Gigatekten sipariş verdim...

Tekrar Mavibilgisayara
  • hayırlı olsun bakalım darsı diğer arkdaşların başına testlerı beklıyoruz
  • Hayırlı olsun inşallah başarılı sonuçlar elde edersin
  • hayirli olsun ama cok para vermisin 3600X2 brisbane dusunebilirdin
  • Bir hastada bu herif 5600 daha soğumadn 6000 alıyor ruh hastası deyincede kızarlar
  • testler halen gelmedı beklıyoruzz
  • Test isteriz
  • [Deleted by Admins]
  • AMD lerde C2D gibi OC olabilseydi o zaman daha farklı olabilirdi

bakalım K8L nasıl OC olucak ama Mhz leri yuksek cıkıyor galiba onlarda cok fazla OC olamayacak

C2D Default hızlarda bile iyi iken OC yapıldıgında ucuyorlar

K8L cıktıgıktan cok yakın bir zamanda yeni intel işlemcileri cıkıcak o zaman istemesede fiyatlarını indiricekler
  • quote:

Yukarida yazdim ya...

Mavibilgisayarin kelegine geldik diye... Adamlar stokta olmayan ürünü stokta var gibi göstererek satiyorlar...

Normalde Gigatek ayni ürünü 25$ daha ucuza veriyor ama ben sirf stokta var cok beklemiyeyim diye o farki göze alarak maviden siparis etmistim...

Ama dün ögrendimki daha islemciler TR ye bile girmemiş...

Bende mavideki siparişimi iptal edip Gigatekten sipariş verdim...

Tekrar Mavibilgisayara

Bu hataya düşmemek lazım, genel anlamda olmayan bir mal bir yerde var görünüyorsa %90 yanlış bilgidir, sonuçta hepsi aynı distribütörlerden alıyorlar, ön sipariş vermekte saçma bence. Stoklara girdiğini gördüğünüzde ucuz satandan almak lazım.

• her işde bir hayır verdir diye düşünüyorum.

Bu arada kurumsallaşmış firmalarla alışveriş yapmak gerekir.
  • eee nerde kaldı bu testler eğer testlerde e6600 oranında başarı sağlarsa bide ben alacam bundan testleri bekliyorum biraz acele edermisin dostum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.