Şimdi Ara

Amerikadan Galaxy s2 almak ? [ACİL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar bir tanıdık vasıtasıyla amerikadan galaxy s2 almayı düşünüyorum ebay'de fiyatlar türkiyeye göre ucuz bu ilandaki ürünü almak istesem nasıldır türkiyede her hatta çalışırmı ? ayrıca 3g t-mobile falan diyor anlamadım açıkçası yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.http://www.ebay.com/itm/Samsung-Galaxy-S-II-S2-i9100-16GB-White-Unlocked-Smartphone-Brand-New-/190579935910?pt=Cell_Phones&hash=item2c5f730aa6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mechete -- 25 Ekim 2011; 23:55:27 >

• hocam tandık varsa bence mantıklı amerikadan almak. ilanda (Unlocked) yazıyor buna göre her hatta çalışır. Yalnız telefounu pasoporta kayıt ettirmeniz lazım. oda son bir ayda yurt dışından türkiyeye girş yapmış birinin pasoportu olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_alien89 -- 26 Ekim 2011; 0:42:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_alien89

hocam tandık varsa bence mantıklı amerikadan almak. ilanda (Unlocked) yazıyor buna göre her hatta çalışır. Yalnız telefounu pasoporta kayıt ettirmeniz lazım. oda son bir ayda yurt dışından türkiyeye girş yapmış birinin pasoportu olabilir.

teşekkürler. birde 3g si türkiyede çalışmıyormu ona göre 1-2 gün içinde alıcamda böyle bir yazı var ilanda ama '' check with T-Mobile about 3G/4G setting before buying , sometime your plan not work with this phone on 3G/4G setting ''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mechete -- 26 Ekim 2011; 20:23:22 >
  • büyük ihitmal çalışır çünkü 3g uluslar arası bir kavram ve teknoloji
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.