Şimdi Ara

[Ana Topic] SONY WALKMAN NWD-B105 2GB Mp3 Player İncelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SONY WALKMAN NDW-B105 2GB MP3 PLAYER ÝNCELEMESÝ

Arkadaþlar ürünü yeni aldým ve detaylý bir inceleme yapýyým dedim isterseniz hemen incelemeye geçelim.

1.Bölüm>>>Cihazýn genel görünümü

Cihaz çok þýk duruyor,hafif taþýnmasý kolay.

2.Bölüm>>>Cihazýn kulaklýðý

Cihazýn kulaklýðý bass sesleri çok iyi verebiliyor.Bass düþkünleriiçin ayrýcalýk.Fakat S ve Þ lerde malesef çýnlýyor bu büyük bir eksik ama son seslerde oluyor normal seslerde bir sorun yok. Ve ucunun kaplanýþ þeklini baktýðýmýzda çok iyi ses iletimi için

3.Bölüm>>>Usb giriþi

Usb giriþi için pek birþey söyliyemiyeceðim çünkü söylenecek birþey yok normal cihazýn sað kýsmýnda bulunan usb giriþi

4.Bölüm>>>Kutu ve kutu içeriði

Kutumuz...

Garanti belgesi...

Kullaným kýlavuzlarý...

5.Bölüm>>>Genel olarak ürünün fotoðrafý

Teknik Özellikler
    999 parçaya izin veren 2 GB kapasite (bit aralýðý 48kbps)
    USB uyumlu aygýtlarla örneðin Sony Mini sistemleriyle kolay müzik paylaþýmý
    Sürükle - Býrak yoluyla müzik aktarýmý (uygulama olmayan yazýlým) müzik paylaþýmýný kolaylaþtýrýr.
    USB baðlantýsýyla kolay þarj etme
    Yerleþik pille 12 saat devamlý çalma
    Ses Kaydý özellikli kullanýþlý iþlev.
    3 satýr renkli kolay görünebilen LCD
    Popüler müzik biçimleriyle uyumlu; MP3 WMA
    6 ekolayzer ayarýyla kendi ses türünüzü seçin.
    Ýstediðiniz þarkýlarý kolaylýkla arayabileceðiniz akýllý müzik sýralama iþlevleri - Klasör, Dosya adý sýralama veya Þarký/Albüm, Sanatçý adý
    Að iþlevi
    yüksek hýzlý veri transferi VAR
    USB Baðlantýsý VAR
    Seçilebilir veri sýkýþtýrma (ATRAC3 / ATRAC3plus) YOK
    MP3 / WMA / WAV''dan ATRAC3 ya da ATRAC3plus''a veri dönüþtürme YOK
    CDDB otomatik müzik bilgisi transferi YOK
    PC üzerinde müzik bilgisi düzenleme VAR
    PC üzerinde Network WALKMAN® kontrolü VAR
    Bellek
    Tümleþik flash bellek (MB) 2G
    Çalma ve gösterme
    ATRAC3 çalma YOK
    ATRAC3plus çalma YOK
    Grup iþlevi çalýþtýrma VAR
    Tekrarlama VAR
    Karýþýk VAR
    Clear Bass YOK
    Tut VAR
    MP3 doðrudan çalma VAR
    Genel veriler
    Dahili Þarj Edilebilir Pil VAR
    Aðýrlýk (g) Yak. 30
    Birlikte verilen aksesuarlar
    Kulaklýklar VAR
    Boyutlar Geniþlik (mm) 25 Yükseklik (mm) 89,9 Derinlik (mm) 16,7

Kendi yorumlarým
    Pil ömrü çok fazla gidiyor günde 2 saat dinlesek rahat 3 gün gidiyor. Pil yönünden þüpheni olmasýnýn. Ses kartý daha çok bass aðýrlýklý yukarýda dediðim gibi son kademelerde s ler çýnlama yapýyor. Kulaklýk basa çok aðýrlýklý ne kadar güç verirsen ve banamýsýn demiyor bence cihazýn en büyük sorunlarý biraz tiz ve sesin ön planda olmamasý daha çok basýn ön planda olmasý ve s ve þ lerde çýnlama yapmasý. Cihazýn menülerinde her hangi bir kasma yok gayet sorunsuz ve hýzlý iþliyor. Bu arada 2gb denmiþ ama usbden takýp en doðru gb týný ölçtüm 1.88 gb. Haberiniz olsun. Her hangi bir program filan gerektirmiyor kutudan zaten hiç bir cd çýkmýyor usbye taktýðýnýzda direk iþletim sistemi görüyor. Ekran epey parlak rahatlýkla yazýlarý okuyabiliyorsunuz cepte cok rahat taþýnýyor. Eðer cihazý çok amaçlý kullanmak istiyorsanýz yani müzik setiye baðlayýp dinlerim diye. Malesef bu güç için çok yetersiz cihaz sony mini müzik setleriyle uyumlu denmiþ ben baðladým doðru dürüst ses bile çýkmadý. Boðuk birþey anlaþýlmayan bir ses çýktý. Ama kulaklýkta çok verimli.

Hepsiburada fiyat:
    128,62 YTL
    http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=9181&productid=bd71511

Saygýlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxxvaderxxxx -- 25 Mayıs 2008; 14:06:12 >

• İncelemeden çok tanıtım gibi olmuş ses kalitesinden, pil ömründen, ekranından, ses kayıt gibi özelliklerinden kullanmış biri olarak bahsedersen daha iyi olur o zaman inceleme gibi inceleme olur.Yoksa biz bu bilgileri ve resimleri internetten de bulabiliriz.Umarım yanlış anlaşılmamışımdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vincee -- 24 Mayıs 2008; 22:27:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: vincee

İncelemeden çok tanıtım gibi olmuş ses kalitesinden, pil ömründen, ekranından, ses kayıt gibi özelliklerinden kullanmış biri olarak bahsedersen daha iyi olur o zaman inceleme gibi inceleme olur.Yoksa biz bu bilgileri ve resimleri internetten de bulabiliriz.Umarım yanlış anlaşılmamışımdır.

Önerin için çok teşekkür ederim.

Dediğiniz veriler kendi yorumum altında eklendi
  • ben teşekkür ederim.
  • Evet arkadaşlar alıyım sorularınızı ve merak ettiklerinizi.

Koumuz aynı zamanda ana topic olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxxvaderxxxx -- 25 Mayıs 2008; 14:02:46 >
  • bende radyolu 1 gb olanı var.gayet memnunum.yalnız sesi daha iyi veren bi cihazla değiştiricem.ortalama ses isteyenler için en uygun cihazlardan birisi.
  • O çınlama mp3'lerden olabilir.. Aynı şarkının çok daha kalitesini bulursun 320kbps felan bi dene derim..

Ayrıca şarjı az gibi geldi bana
  • quote:

Orjinalden alıntı: MuttFTS.

O çınlama mp3'lerden olabilir.. Aynı şarkının çok daha kalitesini bulursun 320kbps felan bi dene derim..

Ayrıca şarjı az gibi geldi bana

Dediğinizi deniyeceğim.

Sarj konusunu bilmiyorum bana yeterli oluyor.
  • Arkadaşlar başka bir cihaza ses vermede çok başarısız perimier 2.0 6wx2 bir sisteme taktık az ses çıkıyor.
  • arkadaşlar ben yanlişlikla sony nw-e013 ürünün sistem dosyalarını sildim ne yapmam gerek?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.