Şimdi Ara

Anadolu Kavağı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Araba ile Avrupa Yakasından Anadolu Kavağına geçeceğim. Özellikle karşıya geçtikten sonra yol üstünde uğranması gereken yerler hakkında bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

• Populus nigra
  • quote:

Orijinalden alıntı: eider

Merhaba Arkadaşlar,

Araba ile Avrupa Yakasından Anadolu Kavağına geçeceğim. Özellikle karşıya geçtikten sonra yol üstünde uğranması gereken yerler hakkında bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Wcye ugra lazım olcak
  • kavacıktan sonra kanlıcada boğaz kıyısında bir çay içmeni öneririm (çay ufak bardak 2 TL büyük 5 TL) kanlıcadan sonra sırasıyla çubuklu-paşabahçe-beykozu geçiceksin beykozda beykoz korusunu gezmeni öneririm yanlız yanında manita varsa dikkat et yanında emanet olsun.Ordan sonra yalıköy e geliceksin ve ordan A.Kavağı sapağı var orda Yuşa A.S'ın kabri var dini bütün biri isen ziyaret edebilirsin kabrinin boyu 15m.ordan 10 dklık bir yolculukla A.Kavağına gelmiş olucaksın..

A.Kavağında yoroz kalesi var.Manzarası müthiş..
    Restorantlar çok pahalı biri gelsede geçirsek diye bekleşiyolar.
    İnsanı beş para etmez kaba saba adamlar..,
    Eminönünden kalkan ÖZel boğaz gezi vapuru oraya uğramasa aç kalırlar..
    Denizi çok temiz İstanbulun ender güzellikte bulunan yerlerinden biri..
    Yolun açık olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enspektör -- 22 Nisan 2010; 12:10:33 >

• quote:

Merhaba Arkadaşlar,

ben kavakta oturuyorum dostum istersen Yol üzerinde Hz.Yüşa türbesi var.Orayı ziyaret edersin.Beykoza doğru gelirken kanlıcada yoğurt yiyebilirsin veya kavakta balık :) sana kalmış bu Kavağa gelmişken yoros kalesinide gezmelisin
  • @Enspektör @emrefe
    Sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrefe

quote:

Merhaba Arkadaşlar,

ben kavakta oturuyorum dostum istersen Yol üzerinde Hz.Yüşa türbesi var.Orayı ziyaret edersin.Beykoza doğru gelirken kanlıcada yoğurt yiyebilirsin veya kavakta balık :) sana kalmış bu Kavağa gelmişken yoros kalesinide gezmelisin

berber ahmeti tanıonmu

• quote:

Orijinalden alıntı: HoLiGaN!

quote:

Orijinalden alıntı: emrefe

quote:

Merhaba Arkadaşlar,

berber ahmeti tanıonmu

ben tanıyorum taylanın yeğeni

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.