Şimdi Ara

Anakart Driver (Windows 8)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumlarda yeterince araştırma yapamadım çünkü her akfadan ayrı ses çıkmış ve akfam oldukça karıştı ben de çareyi konu açmakta buldum bir kusurumuz varsa ki vardır affola.

Bugün işletim sistemimi Windows7 den 8 e yükselttim. İşletim sistemi kurulumunda herhangi bir sıkıntı yok. Lakin Ekran kartı veya anakart driver CD lerini taktığımda bu sisteme uygun olmadıklarını farkettim. Ekran kartı driverını internet sitesinden bulup yükledim fakat anakart için bulamadım ve bu durumda bunun bana ne zararı olur driver yüklemeli miyim? Şuan ses çıkmıyor sadece problem oalrak bunu farketmiş durumdayım. Anakartımın modeli ise;

Gigabyte : GA-X58A-UD3R /rev.2.0

Gigabyte'ın kendi sitesinde yalnızca XP, Vista ve 7 için vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MazotP -- 12 Haziran 2013; 2:41:49 >

• ses driver ını buldum google a yaz modelin yanına ses driver ı yaz çıkıyor... (incelemedim doğru mudur emin değilim..)

ses lazımsa indir kur bunu anakartın kendisini de halledersin sonra...
  • Ben yükleyemedim malesef. Site adı vermek falan yasak sanıyorum ?

Hem bana öyle geliyor ki tek sıkıntı ses olmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MazotP -- 12 Haziran 2013; 3:36:01 >
  • Torrent tan(zam..da) driver pack solution 13 indir 6gb 2.2mbps ile çok kisa bir surede iniyor. bir kez bu program hayatimi kurtarmisti o yuzden flash bellekte kesinlikle barindirilmasi gerekn bi uygulama. o zaten en guncel tum driverlari bulup kuruyor :)

edit. imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5AF373BF5 -- 12 Haziran 2013; 3:40:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende w8 e geçtiğimde driver cdsini yüklemedim ama ses çıkıyordu .. ekran kartı için driver ı bende indirdim ama ..
  • İnternetten realtek in windows 8 için driverını buldum yalnız onda da ERROR CODE 0001 diye bir error veriyo kurulum sonunda. Başka driver bulamadım hiç bu akdar problem yaşamamıştım
  • Allahını seven yardım etsin ya şimdi de bulup yükledim yine ses seda yok bilgisayarda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.